Dana Morávková prozradila informace o tom, jak propojuje pracovní život s tím rodinným

Populární herečka Dana Morávková prozradila detaily o tom, jak s manželem fungují na poli pracovním i tom rodinném.

Dana Morávková na jevišti i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Dana Morávková je známá česká herečka. Diváci ji mohou znát například z populárního seriálu Ordinace v růžové zahradě. Jednapadesátiletá herečka však nepůsobí pouze v seriálech. Do paměti veřejnosti se dostala také díky moderování ranních relací na televizních stanicích. Kromě toho hrála také v pohádce Z pekla štěstí a v komedii Kameňák.

Její manžel je klavírista

Jejím manželem je klavírista a hudebník Petr Malásek. Vzhledem k tomu, že jsou manželé z velmi podobného uměleckého oboru, vyvstává otázka, jak jejich povolání ovlivňuje jejich vztah a soužití. Dalo by se očekávat, že si budou navzájem mluvit do profesních záležitostí a ovlivňovat se. Částečně by z toho mohly také vznikat nepříjemné dohady a hádky.

Morávková však tyto zvěsti ihned smetla ze stolu. Je moc ráda, když se manžel přijde podívat na její divadelní vystoupení. Kromě toho je plně otevřená jeho kritice. Ví, že půjde o konstruktivní názor, který by neměla brát na lehkou váhu. Osmapadesátiletý Malásek je vždy mezi prvními diváky komedií, v nichž hraje jeho půvabná manželka. Každý by si přál takového partnera.

Dvě nové role

Někdo by si mohl myslet, že jde o projev žárlivosti. Že se chtějí manželé navzájem hlídat a kontrolovat kontakty toho druhého. Tak to však není. Svoji jsou již přes třicet let, což hovoří samo za sebe. Jde podle toho usoudit, že mají harmonický vztah. Chtějí se navzájem podporovat a ukazovat tomu druhému, že o něj mají zájem jak v pracovní, tak v soukromé rovině.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dana Morávková (@danamoravkovaofficial)

Herečka se vždy zajímá o to, co si o konkrétní věci myslí její manžel. Naposledy přijala dvě významné role, jednu divadelní a další v seriálu. Vyzkouší si povolání právničky, ale také novinářky. Sama prozradila, že nikoho podobného ještě nikdy nehrála. Je tedy natěšená na získání nových zkušeností a prohloubení svých hereckých schopností. Nezbývá, než jí popřát hodně štěstí do budoucna.

Jak je vám herečka sympatická?

Zdroj: Fakta
Diskuze Vstoupit do diskuze
87 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články