Právnička prodávala své fotografie na stránkách pro dospělé. Vydělané peníze jí zachránily život

Žena začala prodávat své fotografie na webu pro dospělé. Někteří lidé se kvůli finanční tísni mnohdy musí uchýlit k něčemu, co sami dříve odsuzovali.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Jakmile se člověk dostane do tíživé finanční situace, začne přemýšlet nad tím, jak si může rychle vydělat peníze. Rychlý výdělek však není vždy příliš jednoduchým nebo tím správným řešením, protože klasická práce tuto variantu neumožňuje. Tato žena měla v průběhu let různé zdravotní potíže a její léčba byla vcelku nákladná. Kvůli tomu musela sehnat rychlý zdroj peněz.

Zdravotní problémy od 9 let

Představa, že se někdo trápí od 9 let zdravotními komplikacemi a lékaři nemohou přijít na to, o jaké onemocnění se jedná, je velmi nepříjemná. Tato žena jménem Rachael Huckle si už od 9 let stěžovala na potíže s krkem. Trápily ji také bolesti v krku a měla zažívací i trávící potíže. Kvůli těmto problémům jí neustále klesala váha a doktoři nemohli přijít na to, co jí je.

Dlouhý čas v nemocnici

I když v 9 letech podstoupila různá vyšetření, její problémy se stále opakovaly. Proto ji lékaři častokrát přijímali do nemocnice na hospitalizaci, aby mohli sledovat její stav a nakonec určit, co jí doopravdy je. Kvůli odmítání potravy jí lékaři diagnostikovali anorexii, i když Rachael věděla, že nic takového nemá. Problémy s jídlem jí totiž způsobovaly bolesti a zažívací obtíže, a ne nechuť k jídlu.

Zdravotní problémy pokračovaly mnoho let

I když se Rachael s těmito problémy potýkala dlouhodobě, zvládla vystudovat školu, díky které se stala právničkou, a mohla tak dělat své vysněné povolání. Jakmile Rachael oslavila 34 let, její zdravotní problémy se začaly zhoršovat a komplikovat jí celý život. Dokonce kvůli nim přišla o práci, a tak musela hledat rychlý zdroj peněz, protože se potřebovala léčit.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Prodej fotografií na webu pro dospělé

Aby mohla podstoupit další vyšetření a následně léčbu, musela si Rachael rychle sehnat peníze. Rozhodla se tedy prodávat své fotografie na webu pro dospělé a rychle si získala mnoho fanoušků. Díky tomu si vydělala na léčbu a lze říct, že tento risk a pomoc od mnoha lidí jí zachránily život. Naštěstí lékaři nakonec přišli na to, že Rachael trpí autoimunitním onemocněním a mohli zahájit vhodnou léčbu na její problémy.

Kde byste hledali peníze narychlo vy?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
102 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Tablety do myčky zatočí se špínou v celém domě. Dá se s nimi vyčistit trouba, záchod, pračka i sprcha
Události247.cz
Události247.cz
Putin reaguje na západní pomoc: Rusové použijí ty nejpokročilejší zbraně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kouzlo rybího tuku: Kromě jiného zvětšuje prsa a snižuje riziko srdečních onemocnění. Má vliv i na oči a motoriku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Je to pocit, jako kdyby vás někdo pohřbil zaživa: Proč dochází ke spánkové paralýze a co se s tím dá dělat