Předčasně narozená holčička odzbrojí tatínka reakcí na jeho polibek. Něco takového může napsat pouze sám život

Předčasný porod může někdy provázet veliká spousta komplikací. V případě této rodiny tomu nebylo jinak, a tak je alespoň potěšila netradiční reakce jejich malé dcery.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Rozšíření rodiny o potomka bývá velmi zásadním rozhodnutím v životě každého člověka. Spousta lidí se pak na své dítě velice těší, jelikož je to vstup do další životní etapy. Někteří členové naší redakce jsou již také hrdými rodiči a své rozhodnutí by neměnili. Stejně tomu bylo i v případě této dvojice, jíž se však dcera narodila předčasně. I přes značné komplikace jim jejich miminko hned po porodu přineslo obrovskou radost. Jedna chvíle byla obzvlášť výjimečná, jelikož ji nikdo neočekával.

Holčička se narodila předčasně

Mladý pár s velikou hrdostí očekával narození svého prvního potomka. Oba nastávající rodiče již dopředu věděli, že jejich dítě bude holčička. Těhotenství probíhalo bez sebemenších komplikací až do chvíle, kdy žena porodila své miminko předčasně. To tak muselo být napojeno na dýchací přístroj, který mu pomáhal v těžkých začátcích života, jak uvádí Noticieros. I přes tuto nepříjemnou záležitost byli oba dva čerství rodiče nesmírně hrdí na svou malou bojovnici.

Otec si dceru pochoval

Tatínek malé holčičky trávil tyto těžké chvíle společně se svou rodinou v nemocnici. I přes pocit velikého štěstí měli oba rodiče také strach o zdraví svého dítěte, což je pochopitelné. Jednoho dne jim ošetřující sestry přinesly jejich dceru, aby si ji mohli pochovat. Dítě mělo stále zavedenou hadičku do nosu kvůli lepšímu dýchání, píše MadlyOdd. Po mamince přišel na řadu tatínek s tím, aby si své rozkošné děťátko pochoval. To také učinil, a dokonce jej i lehce přitiskl na svou hruď. V tu chvíli na něm bylo vidět, jak moc šťastný ze svého potomka je.

Dítě netradičně zareagovalo

Během chování miminka se tatínek také rozhodl pro jedno zajímavé gesto. Dceru totiž políbil na její malé čelíčko jako výraz lásky ke svému čerstvě narozenému dítěti. To však vůbec neočekával, co se odehraje v několika následujících sekundách, jež byly naprosto výjimečné. Holčička se totiž ihned po polibku usmála, což není vůbec běžné u takto malinkých dětí. Celý radostný moment byl tak ještě více umocněný právě touto reakcí novorozeněte, což bylo důvodem k daleko většímu nadšení.

Mimino iZdroj fotografie: Pixabay

Vše bylo natočeno

Reakce některých miminek bývají opravdu zvláštní. O jedné takové jsme na DámskémDeníku psali v článku, kdy si miminko neuvěřitelně užívalo netradiční koupel. I úsměv malé dcerky šťastných rodičů byl výjimečným momentem a naštěstí se jej podařilo zachytit na kameru. Pořízené video bylo později nahráno na internet, aby si jej mohli lidé prohlédnout. Záběry okamžitě získaly tisíce zhlédnutí a také spousty ohlasů v komentářích pod videem. Nejdůležitější však je to, aby se miminku i jeho rodině dařilo co možná nejlépe.

Jak na vás vaše dítě poprvé reagovalo?

Diskuze Vstoupit do diskuze
145 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články