18měsíční chlapeček udivuje svět dokonalou hrou na klavír. Jeho výkon je doslova dechberoucí

Teprve osmnáctiměsíční chlapec udivuje svět svým mimořádným talentem. Na klavír totiž začal hrát již v šesti měsících.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Díky internetu je možné zhlédnout mnoho zajímavých videí a fotografií, jež zobrazují zvláštní a neotřelé věci či osoby. Lidé se tak mohou dozvědět spoustu zajímavostí ze světa a zjistit, že existuje velké množství talentovaných lidí, jež se právě prostřednictvím internetových stránek snaží ostatním lidem ukázat, co umí a jak moc jsou v tom dobří.

Brzy zjistili, že má chlapec neobvyklý talent

Pokud se hudebně založeným rodičům narodí dítě, je pravděpodobné, že jej povedou stejným směrem, pokud o to bude mít zájem. V případě malého ruského chlapečka Gavriila Scherbenka tomu tak rozhodně je. Narodil se v září 2021 a jeho rodiče velmi brzy zjistili, že má obrovský hudební talent. Již totiž ve svých šesti měsících začal hrát na klavír. Aby jej povzbudili, koupili mu malé piano, což uvádí také web FlogGled, které si mohl sám osahat a prozkoumat.

Velmi brzy se ukázalo, že chlapec do kláves bezmyšlenkovitě neťuká, ale opravdu hraje harmonické melodie. Dokonale zvládl napodobit písně a skladby, které slyšel z okolí nebo televize. Jeho starší sestry, které jsou také hudebně založené, mu byly často velkou inspirací. Rodiče zjistili, že je dokonce schopen sám složit vlastní skladby, jež dokázal zahrát s obrovským elánem a citem.

Rodiče pravidelně zveřejňují synova hudební videa

Kvůli synově talentu se jeho rodiče rozhodli podělit se se světem o jeho umění. Založili mu na YouTube kanál, kde pravidelně zveřejňují videa, na nichž malý Gavriil předvádí dokonalou hru na klavír. Na nahrávce, kterou můžete zhlédnout přímo zde, má chlapec pouhých 18 měsíců. Video se stalo virálním, má již přes 19 milionů zhlédnutí a tisíce obdivných komentářů. Je úžasné, že chlapeček nehraje pouze vážnou hudbu složenou Mozartem a Beethovenem, ale také svou vlastní tvorbu.

Gavriil je důkazem, že se některé děti rodí s přirozeným hudebním talentem. A pokud jsou vedeny dále správnou cestou a podporovány blízkými, mohou to v životě dotáhnout opravdu daleko. Podobně jako chlapec, o němž jsme se na DámskémDeníku již zmiňovali. Ten sice trpí autismem, ale má obrovský pěvecký talent.

Co říkáte na chlapcův mimořádný talent?

Diskuze Vstoupit do diskuze
127 lidí právě čte
Zobrazit další články