Lucie Bílá pořídila fotografii bez make-upu: Většina komentujících si myslí, že jde o fake

Lucie Bílá patří mezi nejznámější a nejoblíbenější zpěvačky v Česku. Ani ona se bohužel nevyhne občasné kritice nejen od svých odpůrců, ale i fanoušků.

Lucie Bílá i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Lucie Bílá je doslova nestárnoucí legendou české popové hudby. Jen těžko by někdo této krasavici se zlatým hlasem tipoval, že nedávno oslavila 57. narozeniny. Není pochyb o tom, že na svůj věk vypadá opravdu skvěle. Mnoho lidí by jí tipovalo klidně o 10 let méně. Často se její odpůrci dohadují o tom, že vypadat takhle dobře není normální, a proto ji podezřívají z toho, že podstoupila mnoho plastických operací. Pravda je však taková, že Lucie o sebe velmi pečuje. Na kráse jí také přidává fakt, že prožívá nádherné období.

Lucie září štěstím

Kouzelná zpěvačka vypadá skvěle na svůj věk. Lucie Bílá vypadá velmi mladě, ačkoli je jí už 57 let. Nedávno ukázala fanouškům fotografii úplně bez make-upu, což vyvolalo bouři emocí a komentářů. Bílá každý den rozkvétá spolu se svým mladým partnerem, což už dávno nevzbuzuje žádné pochybnosti. Nicméně se některým fotky líbily, někteří vyjádřili pochybnosti ohledně její dokonalé vnější podoby a podezírají ji, že použila moderní technologie, které zlepšují vzhled.

Mnozí pojali podezření

O tom, že Lucie vypadá na svůj věk skutečně skvěle, nemusíme ani debatovat. Na téměř každé fotografii se usmívá, vypadá velmi šťastně a spokojeně, což jí na věku jen ubírá. Na fotografii, kterou nedávno přidala na Instagram, vypadá opravdu skvěle, a hlavně mladě. Navíc je na ní nenalíčená, což vzbudilo mnoho podezření. „Vypadat v takovém věku tak dobře bez make-upu je prostě nereálné. Nezlobte se na mě, ale o přírodní kráse se bavit nemůžeme. Tady pomohla operace,” píše jeden z uživatelů.

Naštěstí má více příznivců než odpůrců

Většina fanoušků řekla, že zpěvačka má vzhled jako mladá holka a bez make-upu vypadá mnohem lépe. „Teda Luci, na téhle fotce vypadáte jako holčička. Štěstí a láska z vás jen září,” píše jedna z komentujících uživatelek a mnoho lidí s ní souhlasí.

Vypadá na svůj věk opravdu skvěle, že?

Zdroj: FaktaToday
Diskuze Vstoupit do diskuze
133 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články