Liška si na zahradě začala hrát s psí hračkou. Reakce domácího psa je k nezaplacení

Zvířata si mohou oblíbit různé hračky. Co ale v případě, kdy jsou daleko a pes se k nim nemůže dostat? A co ve chvíli, kdy se k dané hračce začíná blížit nezvaný host? Vznikne velmi zajímavá situace.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Tohle video vás zaručeně rozesměje. Co se stane, když oblíbená psí hračka zůstane na zahradě a pes zavřený doma? I bez nečekané návštěvy vašemu chlupatému miláčkovi připravíte pěkně nervózní chvilky. Ale co když na zahradu přijde nečekaná návštěva?

Možná úmyslně, možná omylem zapomněl páníček oblíbenou hračku svojí fenky Luny na zahradě. Nepříjemná situace pro chlupáče vygradovala nečekanou návštěvou lišky, která zavítala až na zahradu. Ta si s hračkou začala okamžitě hrát.

iZdroj fotografie: Pixabay
Psi milují hračky

Reakce mladé fenky vás pobaví

Fenka Lupa reagovala ihned a podle očekávání. Na lišku žárlivě štěkala ale nečekanou návštěvu její žárlivé reakce nechaly chladnou. Možná poprvé měla možnost hrát si s opravdovou hračkou a této situace patřičně využila.

Dlouhé minuty hračku honila po zahradě a nedbala na štěkání mladé fenky Luny. Svoji příležitost uchopila za pačesy a s hračkou si vášnivě hrála několik minut. Vše zaznamenala na kameru majitelka fenky.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Zvířata jsou zdrojem zábavy

Pro lišky nejsou návštěvy v okolí lidských obydlí nijak výjimečné. Vzhledem ke snižujícím se lesním obydlím a stále se rozšiřující civilizaci lišky velmi často vyrážejí do okolí lidských příbytků z důvodu hledání potravy. Podívejte se na extrémně vtipné video níže.

Lišky se stahují k lidským obydlím

Liška obecná (lat. Vulpes) patří k zástupcům divokých šelem a je rozšířená po celé střední a severní Evropě. V České republice patří dokonce k nejrozšířenější středně velké šelmě vůbec. Svoje příbytky si staví v lesních norách, ve kterých má úkryt a vyvádí zde mláďata.

Svojí přítomností v lidském okolí znervózňuje nejen žárlivé fenky, ale i lidské obyvatele.

iZdroj fotografie: PxHere.com
Liška si na zahradě začala hrát s psí hračkou

Lišky jsou přenašeči mnohých nemocí

Mezi nejčastější patří:

  • svrab
  • vzteklina
  • liščí tasemnice

Z tohoto důvodu se lišky odchytávají a umisťují do záchranných stanic nebo zpět do přírody. Tam mají dostatek prostoru pro vlastní vybití i bez psích hraček. Když už se ale k lidským obydlím dostanou, vznikají vtipné situace jako ta z videa.

Diskuze Vstoupit do diskuze
111 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Vyšší pohodlí a zvýšení produktivity práce s držákem monitoru NB G45
Události247.cz
Události247.cz
Ušetřit na jahodách se dá samosběrem: Úspora je oproti prodeji v obchodech i několikanásobná
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů