Posvátné zvíře k datu narození. Kdo je vašim ochranným tvorem podle keltského horoskopu?

Keltové vždy hledali životní odpovědi v přírodě a ve zvířatech. Na základě toho vznikl keltský horoskop, který určuje vaše silové zvíře, do nějž se po smrti převtělíte.

zvíře podle keltského horoskopu i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Keltové se vždy snažili žít v souladu s přírodou a neničili ji. Protože ji milovali, uctívali prameny, hory, stromy a také některé druhy rostlin. Své přístřešky stavěli z bláta, zapleteného dřeva, slámy nebo z kamenů a za tyto dary byli přírodě velmi vděční. Jako všichni lidé měli i oni různé otázky, na něž hledali odpovědi. Ty hledali primárně ve stromech a zvířatech. Z tohoto důvodu vznikl keltský horoskop a k tomu, abyste zjistili, jaké je vaše silové zvíře, stačí znát jen datum narození.

Jelen (24. 12. 20. 1.)

Osoby narozené v tomto datu jsou ambiciózní a vždy chtějí dosáhnout svého cíle. Díky tomu, že si jdou za svým, mívají vysoké sebevědomí, a dokud nedosáhnou svého, nepřestanou tvrdě pracovat. Vždy se na ně můžete spolehnout, protože jsou zodpovědné.

Kočka (21. 1. 17. 2.)

Lidé narození ve znamení kočky milují, když jsou středem pozornosti. Vyhledávají ji a také mají rádi, když se jim dostává pochval. Okolo sebe potřebují lidi. Jejich velká přednost je to, že jsou upřímní, energičtí a velkorysí. Jedná se o nezávislé a jedinečné lidi. Podle webu CityMagazine mají lidé tyto osoby rádi, protože umí dobře poradit.

Had (18. 2. 17. 3.)

Jakmile se podíváte na tyto osoby, budou se vám zdát chladné a bez emocí. Pokud byste je ale poznali blíže, brzy zjistíte, že překypují energií a zvědavostí. Jsou to lidé velmi chytří a mají přesvědčivé argumenty, jež fungují na ostatní. Chtějí vždy patřit do skupiny. V opačném případě se cítí osamocení.

had v keltském horoskopu iZdroj fotografie: Pixabay

Liška (18. 3. 14. 4.)

V případě, že byste poznali osobu narozenou ve znamení Lišky, pravděpodobně se bude jednat o někoho velice chytrého. Inteligence a chytrost je doménou všech lišek. Tyto osoby jsou hodně energické a ve svém životě potřebují dobrodružství. Občas hodně riskují, ale obvykle se jim to vyplatí.

Kráva (15. 4. 12. 5.)

Ve vztahu by mnoho lidí chtělo někoho, kdo je oddaný. Jestliže si najdete protějšek, který se narodil v tomto datu, může se vám to splnit. Tyto osoby bývají oddané, milující, trpělivé, upřímné a pro své blízké by udělaly cokoliv. Občas ale narazí na jedince, kteří je využívají.

Mořský koník (13. 5. 9. 6.)

Kreativní jedinci s talentem se rodí hlavně v tomto datu. Chtějí být volní a nezávislí. Nechtějí být podřízení někomu jinému, ale nevadí jim se přizpůsobit čemukoliv. I přesto, že soužití s touto osobou je pro některé náročné, tak toho dokáží dát ze sebe hodně.

mořský koník v keltském horoskopu iZdroj fotografie: Pixabay

Havran (10. 6. 7. 7.)

Pečující, zodpovědní a zároveň vynalézaví lidé se v dnešní době hledají těžko. Tyto osoby bývají hodně citlivé, takže pokud se do někoho zamilují, milují celým svým srdcem. Jestliže se naštvou, je lepší se jim vyhnout. V případě, že jim někdo ublíží, hodně je to zraní, ale dokáží brzy odpustit.

Kůň (8. 7. 4. 8.)

Někteří lidé si mohou hrát na vůdce, ale časem se přijde na to, že tuto roli pouze hrají. Osoby narozené ve znamení Kůň jsou však vůdci již od malička. Kromě toho, že jim jde podnikání od ruky, jsou také skvělými partnery pro rodinný život. Jakmile se jim postaví nějaký problém do cesty, s vervou se pustí do jeho řešení.

Ryby (5. 8. 1. 9.)

Ryby jsou snílci, kteří neustále přemýšlí nad tím, co by pro ně bylo krásné a co by se jim líbilo. Mezi jejich silné stránky patří to, že dokáží vymyslet různé plány. Špatnou vlastností je to, že u vymýšlení plánů zůstanou a nikdy je nerealizují. Ve většině případů jsou tyto osoby introverti.

ryba v keltském horoskopu iZdroj fotografie: Pixabay

Labuť (2. 9. 29. 9.)

Perfekcionisté, kteří chtějí luxusní život a nespokojí se s ničím obyčejným. Tak by se dali popsat lidé narození ve znamení Labutě. V životě toho chtějí hodně a mají velká očekávání od sebe samotných i od svého okolí. Jak píše web BuildingBeautifulSouls, tyto osoby kontrolují pro jistotu vše dvakrát.

Motýl (30. 9. 27. 10.)

Osoby narozené v tomto datu si pečlivě vybírají jedince, které si k sobě pustí. V životě si váží své volnosti, již si chtějí udržet. Z tohoto důvodu mají často problém s věrností. Mezi jejich vlastnosti patří empatie a citlivost. Jsou také hodně energičtí a optimističtí. O tom, jaké další skryté povahové vlastnosti lidé mají, jsme psali na DámskémDeníku v cikánském horoskopu.

Vlk (28. 10. 24. 11.)

Vlk je vždy silnou a odvážnou osobou. V případě, že byste měli kolem sebe přítele, jenž se narodil v tomto znamení, můžete si být jistí, že při jakémkoliv problému vám pomůže s jeho řešením. Pokud vlkovi na někom záleží, jedná se o skvělého přítele.

vlk v keltském horoskopu iZdroj fotografie: Pixabay

Sokol (25. 11. 23. 12.)

Jestliže je někdo považován za idealistu, tak jsou to nejčastěji lidé ve znamení Sokola. Občas bývají tvrdohlaví a nenechají se přesvědčit názory jiných. Jejich paměť je tak skvělá, že si pamatují laskavosti, ale také křivdy. V případě, že pro ně udělá někdo nějakou laskavost, rádi ji oplatí. Jsou rádi, když jsou zabezpečeni, ale velký majetek pro ně není prioritou.

Jaké je vaše zvíře podle keltského horoskopu?

Diskuze Vstoupit do diskuze
130 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články