Cikánský horoskop slibuje přesnost až 98 %. Stačí najít svůj symbol, který prozradí tajemství o vaší osobnosti

Zjistěte o sobě něco nového díky cikánskému horoskopu. Od klasického se liší tím, že v něm hrají hlavní roli různé symboly.

i Zdroj fotografie: Jean Gigoux / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Objevte cikánský horoskop a svůj vlastní symbolický předmět. Existuje dvanáct symbolů, jež odpovídají vašemu datu narození. Podívejte se, který z nich je váš, a přečtěte si něco o sobě a o svých vlastnostech. Horoskopy a cikánská kultura jdou ruku v ruce už od pradávna. Dokonce slibují až 98% přesnost. Nechce se pohltit jejich atmosférou.

Pohár (21. ledna – 19. února)

Pohár je symbolem spojení a přizpůsobení. Protože když do šálku nalijete čaj, vždy získá určitý tvar. Lidé narození v tomto znamení jsou chápaví a soběstační. Respektují své okolí a obklopují se stejně smýšlejícími lidmi.

Kaple (20. února – 20. března)

Lidé narození v symbolu kaple jsou věřící, věří v Boha. Protože narození pod tímto symbolem jsou bohabojní lidé, spiritualita je přítomna po celý jejich život. Jsou velmi citliví a otevření.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Dýka (21. března – 20. dubna)

Dýka symbolizuje sílu, čest a vítězství. Lidé narození v tomto znamení jsou úspěšní a snaží se překonat špatné zkušenosti. Osoby pod tímto symbolem se ničemu nevyhýbají, bojují za věci, které jsou pro ně důležité.

Koruna (21. dubna – 20. května)

Koruna symbolizuje bohatství, moc, úctu, lásku a odvahu. Vzhledem k tomu, že je vyrobena z drahého kovu, obvykle ze zlata, je symbol koruny v cikánském horoskopu vysoce ceněn.

Svícen (21. května – 20. června)

Svícen je symbol, jenž může odkazovat na religiozitu, víru a porozumění. Lidé narození pod tímto symbolem věří ve šťastný život, za který bojují. Jsou komunikativní a inteligentní.

Kolo (21. června – 21. července)

V cikánském horoskopu kolo symbolizuje orientaci na rodinu, mateřství a evoluci. Kolo je také symbolem spojení a komunikace. Lidé narození pod tímto symbolem mají vysoce rozvinutou, komplexní osobnost.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Hvězda (22. července – 22. srpna)

V cikánském horoskopu má hvězda šest cípů, které představují rovnováhu a štěstí. Ti, kdo se narodili pod tímto symbolem, respektují ostatní a stojí při své rodině po celý život.

Zvon (23. srpna – 22. září)

V cikánském horoskopu tento symbol představuje snahu o dokonalost a přesnost. To jsou velmi důležité ctnosti, které by měly sídlit v duši každého člověka. Lidé narození pod tímto symbolem vždy bojují za svá práva, mají rádi, když se věci vyvíjejí tak, jak chtějí.

Mince (23. září – 22. října)

Mince je symbolem rovnováhy a pravdy. Je považována za jeden z nejmocnějších symbolů, které mohou ovlivnit svět mnoha způsoby. Lidé narození pod tímto symbolem jsou bojovníci, vytrvale bojují za to, co je správné, za sebe, za ty, kteří jsou pro ně důležití.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Nůž (23. října – 21. listopadu)

Nůž se může zdát jako děsivý symbol, protože může představovat život a smrt. Avšak je považován za jedno z nejsilnějších znamení v cikánském horoskopu. Lidé narození pod tímto symbolem jsou silní a chápaví.

Sekera (22. listopadu – 21. prosince)

Sekera je symbolem síly, nezávislosti, překračování hranic. Bez ohledu na to je sekera jedním z nejoptimističtějších symbolů, což znamená štěstí a ochranu. Lidé narození v tomto znamení se rádi učí nové věci.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Podkova (22. prosince – 20. ledna)

Podkova je symbolem štěstí. Symbol práce a úsilí. Osoby s tímto symbolem jsou často zaneprázdněny. Jejich rodiny se na ně mohou spolehnout, naslouchají jim a rádi pomohou.

Jaký symbol odpovídá vašemu datu narození?

Zdroj: Horoscope
Diskuze Vstoupit do diskuze
106 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články