Jednoduchý dům zvenku. Svým interiérem však každému vyrazí dech

Existují majitelé domů, kteří chtějí, aby byl jejich úspěch vidět na první pohled, a zdobí své domy zvenku. Jiní si to nechávají pro sebe a chtějí své hosty překvapit nádherným interiérem. Jaký typ jste vy?

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Na mnoho domů se podíváte zvenčí a možná vás na první pohled vůbec nenapadne, že je na něm něco zvláštního. Když ovšem vstoupíte dovnitř, zažijete obrovské překvapení. Za dveřmi totiž může čekat úplně jiný svět. Podívejme se na jeden z domů, který vám o tom zaručeně a velice jednoduše přesvědčí.

i

Dělá to tak ovšem mnoho lidí, kteří se tak chrání před zloději a přitom žijí v obydlí, které se jim skutečně líbí a vyhovuje jejich životnímu stylu.

Jedinečný interiér v klasickém stylu

Zvenčí působí jako obyčejný dům. Za dveřmi na vás ovšem čeká velká podívaná. Majitelé jednoho domu se rozhodli, že ho přetvoří ve snové bydlení ve stylu 19. století.

i

Na stěnách jsou staré obrazy a obrovské tapiserie, v obývacím pokoji se nacházejí odhalené trámy, které jsou zdobené nádherným a detailním vyřezáváním. Stejné prvky najdeme i na veškerém nábytku, který je bez výjimky vyroben ze dřeva a všechny komody, židle i stoly jsou hojně zdobeny.

Neuvěřitelné detaily

Obývací pokoj je asi nejkrásnější místností v domě. Celý je vyveden v červených odstínech. Okna zdobí nádherné klasické vitráže s náboženskými motivy a kromě pohovky a dvou křesel, se zde nachází také velký klavír a kamenný krb.

iDetaily mohou interiéry ozvláštnit

Samozřejmostí jsou obrovské a klasicky zdobené lustry, za které by se nemusel stydět kdejaký zámek.

V ložnici se nachází dřevem obložený strop, těžké tmavé závěsy a menší postel s dřevěným rámováním, na které visí červená tkanina.

i

Ani zde nechybí bohatě zdobený nábytek, včetně červené pohovky s dřevěnými, vyřezávanými opěradly.

A tento jedinečný styl se nevyhnul ani kuchyni. Najdeme v ní koberec, větší stůl, dřevěné skříňky s mosaznými držadly a spousta cínového nádobí.

i

Stropy koupelny a hlavní ložnice jsou vyskládány nádhernými, obrovskými obrazy. Majitelé tohoto domu rozhodně žijí odlišně a ve velkém, ovšem klasickém luxusu.

Diskuze Vstoupit do diskuze
105 lidí právě čte
Zobrazit další články