Jejich dcerka má obrovské mateřské znaménko. Neuvěříte, co rodiče udělali, aby se cítila lépe

Když se malá Honey narodila, její tělo zdobilo obrovské, červené znaménko. Její rodiče si uvědomovali, že by to pro ni mohlo být v budoucnu velkým problémem.

Dítě s mateřským znaménkem i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Tanya a Adam jsou rodiče malé Honey-Rae, která se narodila s velkým, červeným mateřským znaménkem. Znaménko je tak obrovské, že pokrývá téměř celou pravou stranu jejího těla. Pro většinu lidí není jejich mateřské znaménko velkým problémem a nijak je neomezuje ani jim nevadí. S velkým znaménkem se ale smiřuje o něco hůře, a u některých jedinců dokonce může vyvolat určité komplexy a dělá jim problém ho přijmout. Rodiče malé Honey si uvědomovali, že by se tak jejich dcera mohla také jednou cítit. 

Chtěli ji podpořit

Stejně jako většina rodičů i rodiče Honey se pochlubili několika fotografiemi své dcerky. Nečekali však, že se najdou lidé, kteří budou její znaménko ošklivě komentovat, a dokonce se dívce vysmívat. Aby svou dcerku podpořili, rozhodli se udělat důležitý krok, jedno velké, krásné gesto. Rozhodli se své dcerce ukázat podporu a lásku tak, že si dali vytetovat stejné znaménko, jako má ona. Udělali to proto, aby věděla, že mít mateřské znaménko je normální a že se za něj nemusí stydět.

Povedlo se 

Jejich myšlenka se nakonec vydařila. Když totiž malá Honey viděla, že mají její rodiče stejné znaménko, měla obrovskou radost. A přesně to byl záměr rodičů Tanyi a Adama, kteří chtěli, aby se jejich dcera cítila přijata a stejně milovaná jako ostatní děti. Každé dítě je jedinečné a má právo být přijato a respektováno bez ohledu na svůj vzhled. Bohužel se občas stává, že jsou děti s odlišným vzhledem šikanované a vystavené nejrůznějším předsudkům. 

Mateřské znaménko iZdroj fotografie: Depositphotos

Stali se hitem internetu

Krátce po zveřejnění fotografie se rodiče stali hitem internetu a získali mnoho pozitivních komentářů a ohlasů na svůj čin. Gesto Tanyi a Adama by mohlo být inspirací pro další rodiče, kteří chtějí podpořit své děti s odlišným vzhledem a pomoct jim cítit se přijaté a milované. Tolerance a přijetí druhých, nehledě na jejich vzhled, národnost nebo barvu kůže, je v dnešním světě velmi důležitá.

Co na tento krok rodičů říkáte?

Diskuze Vstoupit do diskuze
52 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články