Když se chlapeček narodil, porodní sestra zkoprněla. Mohlo za to mateřské znaménko na novorozencově čele

Hned po porodu se z malého chlapce stala hvězda nemocnice. Zdravotnický personál si nemohl nechat ujít příležitost vyfotit se s dítětem, jehož znaménko je symbolem lásky.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Když na porodním sále spatřili mateřské znaménko na čele svého miminka, nevěřili vlastním očím. Neubránili se slzám. Jejich potomek je dítětem lásky. Hlavičku mu zdobí červené znaménko ve tvaru srdce. Sálová sestra, která byla při porodu a miminko omyla, zůstala z toho, co na chlapcově čele viděla, ohromená. Malý Cinar se okamžitě stal nemocniční hvězdou, s níž se každý chtěl vyfotit.

Miminko má na čele srdíčko

Nikdo z rodiny novopečených rodičů Murata Engina a jeho manželky Ceydy z turecké Ankary žádné podobné znaménko nemá. O to víc to pro ně bylo překvapením. „Milujeme ho i jeho mateřské znaménko. Poté, co mu sestřička očistila krev na hlavě, jsem byl první, kdo ho viděl. Byl jsem opravdu překvapený. Má tam úžasné srdíčko,“ popisuje první okamžiky po narození Cinara jeho otec Murat.

Manželé, kteří byli dojatí ze samotného porodu, jen stěží dokázali udržet emoce na uzdě. Oba se rozplakali. „Sestřička křičela, že to je neuvěřitelné, že je to dítě lásky. Bylo těžké udržet slzy,“ vypráví Murat. Pak se u Cinara střídaly návštěvy zdravotníků. Každý si s miminkem lásky chtěl pořídit selfie. „Bylo to opravdu jako dar od Boha. Věříme, že se Cinar narodil se svou šancí,“ dodala jeho matka Ceyda.

Zdravotníci miminku říkají Srdíčkový kluk

Od úžasného okamžiku v porodnici uplynul rok. Malý Cinar roste jako z vody a má pořádnou fanouškovskou základnu. Skoro jako rocková hvězda. „Když chodíme na procházky, všichni lidé se na nás usmívají a prostě ho musí milovat.  Všichni jsou zvědaví na jeho mateřské znaménko, protože má tvar srdce,“ uvedl pyšný otec.

iZdroj fotografie: S vědomím Murat a Cyda Engin

Malý chlapec je první z rodiny, kdo jedinečné znaménko má. Rodiče srdíčko považují za půvabné. „Když jdeme do nemocnice na kontrolu, sestry a doktoři ho znají a říkají mu Srdíčkový kluk. I tam má stále hodně příznivců,“ říká Murat. Rodiče fotky syna s úžasným znaménkem sdílejí na sociálních sítích. Lidé, kteří je komentují, píší, že Cinar je prostě dítě lásky.

Co říkáte na příběh chlapečka se srdíčkem na čele?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
147 lidí právě čte
Zobrazit další články