Modelka Agáta Hanychová si naplno užívá mateřství a září štěstím, ale dostavily se i obavy o starší děti

Rodinná idylka panuje ve vztahu modelky a mediálního magnáta poté, co se jim narodila malá Rozárka. Její příchod na svět asi ale nebude jedinou životní změnou.

Agáta Hanychová a Joromír Soukup i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Třetí mateřství si modelka a influencerka Agáta Hanychová (37) užívá naplno, což dokladují informace a fotografie na jejím instagramovém účtu. I když se dostavily tradiční poporodní komplikace spojené s mírnými otoky, novopečená matka malé Rozárky srší energií. O pozitivní emoce se pravidelně dělí se svými fanoušky téměř v přímém přenosu, ale nově jen s těmi opravdovými. Pro ostatní obsah svého profilu skryla.

Magnát se o své holky krásně stará

Od porodu malé Rozárky, jejímž otcem je mediální magnát Jaromír Soukup (54), uplynulo už několik týdnů. Agáta si tohle období velmi pochvaluje a velkou zásluhu na tom má muž po jejím boku. Jaromír se o nás krásně stará, mám tu vývary i maso,“ cituje nadšenou modelku server Aha!. Přestože se zdá, že rodinná idylka nemůže být lepší, influencerka připouští, že chmurnější myšlenky a úvahy se také už dostavily.

Protože Rozárka je modelčiným třetím potomkem, do poslední chvíle se obávala, jak příchod nového člena rodiny vezmou starší děti. Strach z toho, že syn Kryšpín (11), kterého má s Miroslavem Dopitou (38), a dcera Mia (5), jejímž otcem je herec Jakub Prachař (39), budou na malou sestřičku žárlit, se ale ukázaly jako liché. „Sestry, bála jsem se žárlení, ale úplně zbytečně. Největší lásky,“ uvedla Agáta pod společnou fotografií svých holčiček.

Veselka je pravděpodobně na spadnutí

Soukup má z předchozích vztahů dvě již dospělé děti. Zplodit potomka s Agátou si přáli a cíleně se o to snažili. „Není to tak, že bychom si s Jaromírem, on ve svém věku a já ve svém věku, řekli: ‚Wow, my jsme neměli prezervativ, proto jsem těhotná.‘ Takhle to rozhodně nebylo,“ řekla Agáta Blesku. U porodu byl ale mediální magnát poprvé až při narození své nejmladší dcery.

Agáta Hanychová a děti iZdroj fotografie: Nextfoto

Přestože o jménu holčičky měli jasno a opakovaně jej zmiňovali v médiích, příjmení Rozárky zůstávalo dlouho otázkou. Nakonec ho ale prozradili. „Rozárka bude Soukupová,“ řekla ještě před narozením dcery Agáta. Její partner naznačil, že pravděpodobně dojde i k dalšímu zlomu v jejich životech. Pár má totiž zřejmě v plánu svůj svazek zpečetit. „Agáta bude také Soukupová,“ cituje mediálního magnáta Super. Svatba je zřejmě na spadnutí.

Jaké zkušenosti máte se žárlivostí mezi sourozenci?

Zdroj: Blesk, Aha!, Super
Diskuze Vstoupit do diskuze
69 lidí právě čte
Zobrazit další články