Další plastická operace: Lela Ceterová se pochlubila fotkami svého pozadí

Manželka známého zápasníka má za sebou další operaci. V Turecku si nechala upravit své už jednou operované pozadí.

Lela Ceterová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Lela Ceterová je modelka a influencerka. Její profil na Instagramu sleduje tři sta šedesát tisíc jiných uživatelů. Mnozí obdivují její plastovou krásu, jiní ji mají v hledáčku také kvůli vizáži, avšak v jiném smyslu. Lela je známá svým extravagantním vzhledem, který propaguje práci několika plastických chirurgů. Na seznam provedených zákroků se přidala další úprava.

Reoperace pozadí

Na začátku léta se Lela vydala do Turecka. Mnozí si mysleli, že zde zavítala na letní dovolenou, to však byly špatné domněnky. V Turecku absolvovala influencerka reoperaci svého pozadí. Již jednou si nechala hýždě uměle upravit a vyplnit speciálními implantáty. První plastická operace se nevyvedla příliš dobře, a tak bylo nutné implantáty upravit a posunout.

Jejich tvar a umístění totiž již dále neodpovídaly představám jejich majitelky. Turecká klinika je velmi luxusní záležitostí, která by měla svým interiérem připomínat až pětihvězdičkový hotel. Jako influencerka sdílí Lela se svými fanoušky téměř vše ze svého života. Ani tentokrát tomu nebylo jinak. S konečným výsledkem reoperace se pochlubila dokonce videem.

Podle fanoušků zestárla

Oblékla černý upnutý overal, ve kterém nově upravené pozadí vyniklo. Bohužel se nesetkala s pochopením svých sledujících, kteří jsou dlouhodobě k její závislosti na plastických úpravách skeptičtí: „Vypadáte na pětapadesát let, smutné.“, „Všechny tyto chudinky vypadají jako transsexuálové.“, „Úplně mi přijde, že zestárla, za pár let se rozpadne, takto si ničit tělo.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Lela Vémola (@lela_ceterova_official)

Jiní označují vzhled influencerky za výsměch ženám, které jsou přirozeně krásné a ideálních tvarů dosahují svou tvrdou prací. Místo igelitových výplní tráví například hodiny v posilovně a stárnou jednoduše s grácií. Nezbývá než čekat, kam až Lelina závislost na nepřirozených úpravách dojde. Nutno uvést, že má tato blondýnka pouhých čtyřiatřicet let.

Jaký máte názor na plastické operace?

Zdroj: Život
Diskuze Vstoupit do diskuze
123 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články