Lela Ceterová promluvila o plastických operacích: První podstoupila už v 18 letech. Dodnes před každou narkózou pláče

Se zkrášlovacími zákroky začala manželka hvězdy Oktagonu Karlose Vémoly už v osmnácti, kdy si nechala zvětšit prsa. Od té doby podstoupila tolik operací, že je nedokáže spočítat.

Modelka Lela Ceterová Vémola i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Slovenská modelka a influencerka Lela Ceterová Vémola (33), jejíž fotografie se objevily i v časopise Playboy, je v tuzemsku známá spíš díky sňatku se zápasníkem MMA Karlosem Vémolou (37). Právě podstoupila další z náročných zkrášlovacích procedur, kterých má na svém kontě opravdu požehnaně. Odjela do Turecka, aby jí chirurgové na klinice opravili jizvu po dvou císařských řezech, a mohla tak mít zase sexy bříško, a také aby vyladili její zadek, kam si před šesti lety nechala dát implantáty.

Plastické zákroky ke glamour focení patří

Přestože s řadou plastických operací, kterými si nechává vylepšovat své tělo, není influencerka spokojená, estetické medicíně zůstává věrná. Podstoupila už tolik plastických operací, že už si ani nepamatuje, kolik jich bylo. Už to neumím ani spočítat. Začínala jsem v osmnácti. Jako mladičká jsem neměla žádná prsa, a protože se to napoprvé nedá udělat do bůhvíjakých velikostí, tak jsem pokračovala. A potom nos, chtěla jsem si nechat spravit zuby a tak. Ke glamour focení to patřilo, pro mě to bylo přirozené,“ řekla Blesku.

Celé to začalo už v jejím mládí. Modelka, co se dostala i na stránky legendárního Playboye, měla mindrák z malých prsou. „Přestěhovali jsme se ze Žiliny do Bratislavy, kde jsem jako třináctiletá začala chodit do sedmé třídy. Moje spolužačky už byly vyspělejší, nosily podprsenky a podobně. A já byla dětská, hrála jsem si v té době ještě s panenkami. Chlapci se mi smáli, že mám lentilky pod kobercem,“ svěřila se manželka bijce MMA.

Nos si nechala opravovat třikrát

Posměšky spolužáků těžce snášela. „Trápilo mě to, plakala jsem kvůli tomu; v televizi tehdy běžel seriál Pobřežní hlídka, kde jsem obdivovala Pamelu Andersonovou. Tehdy jsem se zapřisáhla, že se změním, a za svým snem jsem si šla,“ objasnila, jak to s plastickými operacemi začalo. S některými zákroky není spokojená a lituje jich. Nechává si ale pro sebe, kterou část těla považuje za zpackanou. Možná je to právě zadek, který si nejnověji nechala v Turecku opravit.

Spokojená ale zdaleka nebyla se všemi chirurgy. Některé části těla si musela nechat předělat. „Nos mi dělali už dvakrát a pokaždé to nebylo v pořádku, což byla známka toho, že nebyl udělaný dobře. Proto když jsem si ho nechala opravovat potřetí, říkala jsem si, že si vyberu opravdu renomovaného chirurga. Proto mi to dělali v Íránu. Mají tam s tím největší zkušenosti,“ vysvětluje Ceterová.

Další zvětšení prsou neplánuje

Od zkrášlování influencerku neodrazuje ani to, že třeba anestezie jí nedělá dobře. „Narkózy snáším strašně špatně. Před každým zákrokem pláču, protože jsem vystresovaná. A pokaždé je mi po narkóze alespoň týden špatně,“ řekla deníku. Plastickým operacím prý ale nepropadla, má své hranice. Nechci jít do extrémů. Já už si nic dělat neplánuji, určitě ne další zvětšení prsou. Je to finální stav, mám velikost implantátů 1100, což je maximum, které náš trh nabízí. Jsem teď se sebou spokojená. Nechám opravit, co je pokažené, a dál to nechám na přírodě,“ dodala.

Co si myslíte o vylepšování vzhledu operacemi?

Zdroj: Blesk
Diskuze Vstoupit do diskuze
61 lidí právě čte
Zobrazit další články