Vypadalo to jako běžná svatba, než se otevřela vstupní brána. Malá družička svým příchodem všechny odrovnala

Tomu se říká triumfální příchod. Tato malá holčička to zabila. Svatebčané nevěřili svým očím, když se otevřely dveře svatební síně a družička přišla ohlásit příchod nevěsty.

svatební tabule i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Svatba je událost, na kterou se mnoho párů dlouho připravuje. Je potřeba zajistit tolik věcí a každá nevěsta si přeje, aby tento den byl úžasný a nezapomenutelný po všech stránkách. Je také potřeba zvolit pár originálních prvků, jež se hned tak na každé svatbě nevidí, a to se povedlo i v tomto případě. Vstup malé holčičky do svatební síně, která ohlašuje brzký příchod nevěsty, se opravdu povedl.

Svatebčané koukají s otevřenou pusou

Internet se teď baví tímto krátkým příspěvkem, který na svůj TikTok umístila Jenna Musumeci, jež se nedávno vdala za svého vyvoleného. A právě záběry z její svatby rozesmály mnoho lidí. Její malá dvouletá kmotřenka totiž vstoupila do svatební síně opravdu nečekaným a originálním způsobem. Důstojné ohlášení příchodu nevěsty se tak proměnilo v pobavení svatebčanů, z nichž mnozí takové ántré nečekali.

Na záběrech můžete vidět, jak se od vstupních dveří svatební síně řítí uličkou holčička v bílém autíčku. Jmenuje se Sophia Raine a je kmotřenkou nevěsty. Na to, že je tak malá, zvládá řízení auta bravurně. Sama je oblečená do bílých šatiček a ve vlasech má ozdobnou čelenku s velkou bílou mašlí. Na kapotě auta je připevněná cedule, která ohlašuje brzký příchod nevěsty: „Přichází má kmotra.“

Nenucený a nevzrušený výraz ve tváři holčičky rozesměje každého. Zdá se, že řízení auta má velmi dobře nacvičené, a zvládne i zatáčku na konci uličky, aby s autem nepřekážela. Všichni svatebčané tleskají, smějí se a povzbuzují malou holčičku výskotem. Takovými záběry se opravdu nemůže pochlubit každý, a všichni tak budou mít na co vzpomínat.

družičky na svatbě iZdroj fotografie: Freepik

Tisíce lidí komentovaly roztomilé video

Roztomilé video umístila nevěsta na svůj TikTok s názvem: „Když to vaše kmotřenka úplně zabije svým vstupem na vaši svatbu.“ Záběry se začaly rychle šířit a zhlédlo je několik milionů lidí. Připojili také tisíce pochvalných komentářů. Mnozí vyzdvihovali řidičské schopnosti malé družičky, jež prý řídí lépe než oni sami. Chválili také originální nápad, který se jen tak nevidí.

Mnoho žen také doufá, že jejich kamarádky a příbuzné budou mít děti dříve než ony, aby je mohly na své svatbě „využít“ obdobným způsobem. Podívejte se sami na tuto rozkošnou holčičku, která by se mohla z fleku živit jako řidička. Nad tímto ohlašováním příchodu nevěsty se určitě skvěle pobavíte a možná se necháte i k něčemu podobnému inspirovat.

Jak se vám tato malá řidička líbí?

Zdroj: Apost
Diskuze Vstoupit do diskuze
140 lidí právě čte
Autor článku

Anna Sedláková

Zobrazit další články