Nevěsta vypekla svého nastávajícího přímo při obřadu: Místo slibu přečetla jeho SMS, které patřily milence

Svatební den se stal pro snoubence nezapomenutelným. Nebylo to ale díky tomu, že byl nádherný a šťastný. Všechno zhatila anonymní zpráva, která přišla nevěstě na mobil.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Vytouženého svatebního dne se nemohla dočkat od chvíle, kdy ji snoubenec požádal o ruku. Byla do něho zamilovaná a těšila se na to, jak svůj svazek zpečetí před rodinou a kamarády. Ani na chvilku si nedokázala představit, že by veselku mohlo cokoli překazit. Jenže několik hodin před obřadem se všechno změnilo poté, co jí na mobilní telefon přišla anonymní zpráva. V ten okamžik nabraly události překvapivý spád.

Anonymní zpráva všechno změnila

Budoucí nevěsta se nemohla dočkat, až si vezme svého snoubence. Přála si, aby jejich svatební den byl dokonalý a nezapomenutelný. Přípravy běžely na plné obrátky a všechno klapalo podle plánu. Ovšem jen do chvíle, než jí přišla na mobil podivná zpráva, která všechno dramaticky změnila. Šlo o sérii screenshotů esemeskové konverzace jejího snoubence s milenkou. Zpráva přišla z čísla, které nastávající nevěsta neznala. Zhroutil se jí celý svět.

Nevěřícně si dokola vzkazy četla a nechtěla si připustit, že by ji snoubenec podváděl, a dokonce ještě před svatbou. Jenže to byla realita a zlomila jí srdce. Rychle změnila názor na muže, který se měl stát jejím manželem. „Na těch snímcích obrazovky byly konverzace mezi mým budoucím manželem a jinou ženou. Byla jich spousta, včetně selfie dvojice,” cituje zoufalou snoubenku Mirror. Snoubenec si s milenkou dopisoval už několik měsíců, i těsně před svatbou.

Propukla v pláč, když vzkazy uviděla

Zaskočená budoucí nevěsta nevěděla, co má dělat. „Můj mozek si prostě nedokázal spočítat, co se děje. O legitimitě těchto zpráv se nedalo pochybovat. Prostě jsem najednou věděla, že to je pravda,“ svěřila se zdrcená žena a podělila se o některé zprávy, které si její snoubenec s milenkou psal. „Tvoje tělo je neuvěřitelně sexy a víš, jak ho používat. Takové spojení jsem ještě nikdy nezažil. Uvidíme se tento víkend, bude to žhavá jízda,“ plánovala si dvojice.

Nevěsta se dívá z okna iZdroj fotografie: Freepik

Po přečtení vzkazů bezradná nevěsta propukla v pláč. Za pár hodin si měla vzít muže, o kterém právě zjistila, že ji podvádí. Její přátelé trvali na tom, aby svatbu zrušila. Když odezněl prvotní šok, rozhodla se, že to neudělá, protože by to bylo moc snadné. Chtěla se snoubenci rafinovaně pomstít. Oblékla si svatební šaty, do ruky si vzala kytici a vydala se k oltáři. Nezapomenutelným se svatební den nakonec skutečně stal, ale ze zcela jiného důvodu.

Přečetla konverzaci snoubence s milenkou  

Místo toho, aby nevěsta u oltáře odříkala svůj srdceryvný manželský slib a řekla svému vyvolenému obligátní „ano“, udělala něco velmi neortodoxního. Přečetla totiž přede všemi pozvanými hosty vzkazy, které její vypečený snoubenec napsal své milence. Něco takového muž opravdu nečekal. Byl absolutně šokovaný. „Jeho tvář úplně zbělala, než odešel z kostela se svým svědkem v patách. Jeho rodina se na to zděšeně dívala,“ popsala žena průběh obřadu, na který ani jeden z nich hned tak nezapomene.

Co říkáte na originální reakci nevěsty?

Zdroj: Mirror
Diskuze Vstoupit do diskuze
147 lidí právě čte
Zobrazit další články