Expřítelkyně jejího nastávajícího přišla na svatbu vyzývavě oblečená. Nevěsta se ji pomstila tak, že řekla všem hostům, ať jsou k ní dotěrní

Expřítelkyně tohoto muže dorazila na jeho svatbu ve velmi nevhodně vyzývavém outfitu. Nevěsta jí však brzy dala důvod toho hořce litovat.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Plánování svatby může být pro nastávající manžele velmi stresující záležitostí. Kromě květinové výzdoby, výběru kapely a dortu se mnoho sporů točí také okolo pozvánek. V tomto případě na svatbu dorazila expřítelkyně ženicha, která naschvál zvolila nesmírně vyzývavý oděv. Nevěsta byla nejdřív zděšena, pak se jí ale v hlavě začal rodit plán.

Chtěli udělat hezké gesto

Tento pár se shodl na tom, že na svou svatbu pozve také bývalou přítelkyni ženicha. Stalo se tak hlavně proto, že spolu v minulosti počali děti. Budoucí novomanželé chtěli udělat laskavé gesto, a udržet si tak harmonické vztahy ve svém okolí, ale expřítelkyně to celé pojala trochu jinak. Když ji na svatbě uviděli, nemohli věřit vlastním očím.

Skandální oblečení

„Jeho bývalá se tam zjevila v těch nejvíce vyzývavých šatech, jaké jsem kdy viděla. Měly obrovský výstřih a byly naprosto skandálně krátké. Na nohou měla podvazky a celému outfitu vévodily červené lodičky s vysokým podpatkem. K tomu všemu byla namalovaná, jako by si ve volném čase přivydělávala jako striptérka,“ řekla nevěsta.

Jako pěst na oko

Ke smůle této ženy byl celý svatební obřad velmi komorní záležitostí. Mezi hrstkou svatebčanů z nejbližšího okolí novomanželů tak vypadala jako pěst na oko. Cítila se neuvěřitelně nepříjemně a neustále se snažila z místa nenápadně odejít, ale netušila, že nevěsta vymyslela geniální pomstu. Lidé na internetu nevěstě psali, že nic lepšího ani nemohla udělat.

žena v krátkých červených šatech iZdroj fotografie: Freepik

Nechtěla si kazit svůj den

Nevěsta si totiž nechtěla kazit svůj výjimečný den nějakými neshodami. Věděla ale, že toto té ženě nemůže jen tak projít. Poprosila proto všechny svatebčany, ať jsou extrémně dotěrní a nenechají ji chvíli na pokoji. Předstírali, že jsou hrozně milí a pozorní, a zakrátko bylo opravdu poznat, jak moc se mezi nimi žena necítí a jak moc chce odejít. Takto nevěsta elegantně vyřešila svou touhu po pomstě bez toho, aby se na její svatbě strhla dramatická hádka.

Jak byste reagovali na místě nevěsty?

Zdroj: Mirror
Diskuze Vstoupit do diskuze
75 lidí právě čte
Zobrazit další články