Na speciální invalidní vozík pro dceru neměl otec peníze, a tak jí ho vlastnoručně vyrobil

Otec pro svou dceru udělal něco výjimečného. Jeho čin je důkazem toho, že rodiče se pro své děti vždy snaží udělat první poslední, aby se jejich potomci cítili šťastní a milovaní.

Dívka na invalidním vozíku i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Tento inovativní otec vyvinul cenově dostupné řešení, aby jeho malá holčička mohla mít co nejpohodlnější a nejlepší život, čímž se dotkl srdcí všech lidí. Je opravdu bolestivé vidět, když si dítě nemůže užívat život způsobem, jakým si ho užívají jeho zdraví vrstevníci. Bradovi to doslova trhalo srdce a věděl, že aby jeho dcera mohla žít jako její vrstevnice, musel zaplatit mnoho peněz za invalidní vozík. Ty ale bohužel neměl. Nakonec dostal geniální nápad.

Nemocná dcera

Evelyn byla diagnostikována s neuroblastomem – nádorem, který postihuje děti v raném věku a vychází z buněk sympatického nervového systému. Tento nádor je maligní a většinou obsahuje chromozomové změny, které ovlivňují chování člověka. Existují i benigní nádory, vycházející ze stejných tkání jako neuroblastomy. Evelyn podstoupila osm chemoterapeutických cyklů a kvůli nádoru na páteři ochrnula od pasu dolů. 

Neměli mnoho peněz

Když se otec Brad dozvěděl, jak drahé jsou na míru vyrobené invalidní vozíky, začal přemýšlet, jak by mohl zlepšit kvalitu života své dcery. I když neměl dostatek financí na zakoupení speciálního invalidního vozíku, Brad věděl, jaké jsou přesné potřeby a požadavky jeho dcery. Po dlouhém bádání a průzkumu našel řešení, jak vyrobit invalidní vozík pro svou dceru. 

Geniální řešení

S pomocí designu, který objevil na Pinterestu, dokázal sám postavit invalidní vozík, který vyhovuje potřebám jeho dcery, za pouhých 100 dolarů. Evelyn nyní může pohodlně a snadno jezdit ve svém novém invalidním vozíku a je jako každé jiné batole šťastná. Pro Brada je velmi důležité, aby byla jeho dcera veselá a mohla si život užívat tím nejlepším způsobem. Na svůj vynález je velmi pyšný a hlavně je nesmírně rád, když vidí svou dceru, jak se usmívá. Na jeho vynález se můžete podívat na videu níže. 

Co na jeho vynález říkáte?

Diskuze Vstoupit do diskuze
132 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články