Dara Rolins šokovala fanoušky fotkou v muslimském oděvu. O Velikonocích navštívila slavnou mešitu

Známá zpěvačka Dara Rolins přidala o Velikonocích na svůj Instagram opravdu nezvyklou fotku. Fanoušky zarazilo hlavně její oblečení – měla na sobě totiž tradiční muslimský oděv.

Dara Rolins v zimní bundě i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Slovenská celebrita Dara Rolins ze všeho nejraději cestuje a doma příliš dlouho nevydrží. Nikdo se proto nedivil když avizovala, že i tyto Velikonoce neoslaví doma, ale v zahraničí. Svou dceru Lauru vzala na dovolenou do centra Spojených arabských emirátů, a to přímo do hlavního města Abú Dhabí, které je proslulé monumentální architekturou.

Pomlázku pletl zbytečně

Její partner Pavel Nedvěd letos pravděpodobně pletl pomlázku zbytečně. Jeho milovaná Dara vyrazila s dcerou Laurou na dámskou jízdu do prosluněného Abú Dhabí, a on musel Velikonoce doma oslavit sám, stejně jako například Tomáš Matonoha. Důvodem pro exotickou dovolenou mohl být také útěk před špatným počasím a nízkými teplotami, které naše území ne a ne opustit, přestože je polovina dubna.

Využila ji k zamyšlení

Dara Rolins v neděli navštívila jednu z největších mešit, kterou je Mešita šejka Zayeda: největší svatostánek Spojených arabských emirátů, do kterého se vejde přes 40 tisíc věřících. Vyfotila se zde v tradičním muslimském oděvu a výsledný snímek umístila záhy na svůj Instagram i s delším popiskem k zamyšlení pro její fanoušky.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Přeje si lásku a mír

„Mám respekt před každým, kdo se dívá na svět laskavýma očima. Je jedno, čemu věříte, jakou víru vyznáváte, do jakého chrámu chodíte, jestli se modlíte doma, anebo se nemodlíte vůbec,“ napsala Dara pod svůj příspěvek. „Jde o to, žít život v souladu s přírodou, v lásce a míru se sebou a zbytkem světa. Tento čas nám přišel vhodný na návštěvu jedné z největších mešit na světě, té v Abú Dhabí. Přejeme všem klidné velikonoční svátky.“

Sledující ji podpořili

Naprostá většina jejích sledujících s těmito slovy souzní. Shodují se, že být milý k lidem okolo sebe nic nestojí a druhým tak můžeme snadno zlepšit den. Mnoho lidí také ocenilo, že Dara s dcerou zvolily zahalující oblečení a tak se chovají v souladu s příspěvkem – rozhodly se respektovat odlišné kultury. Několik lidí se divilo, že Dara tráví Velikonoce tak daleko od domova, ale jiní fanoušci připomínali, že teplo a moře miluje, takže se prostě jen chopila šance odletět.


Jaký máte názor na tento způsob oslavy Velikonoc?

Zdroj: Život
Diskuze Vstoupit do diskuze
132 lidí právě čte
Zobrazit další články