Myslel si, že jeho luxusní auto někdo ukradl. Pomocí GPS alarmu ale zjistil jiné a mnohem horší tajemství

Muž si myslel, že jeho luxusní vůz byl odcizen. Okamžitě využil svůj GPS alarm, bohužel se tak ale dopátral tajemství, které se nikdy neměl dozvědět.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Bohatý obchodník si užíval na dovolené s přáteli, ale poslední den ráno zjistil, že jeho auto není na svém místě. Jelikož šlo o luxusní vůz, měl v něm namontovaný speciální alarm, který přenášel polohu a zvuk. Myslel si, že rychle vypátrá zloděje, ale omylem díky přístroji odhalil mnohem horší tajemství.

Úžasná dovolená s přáteli

Muž působil dlouhá léta v odvětví módy a oděvů. V létě se vydal se svou manželkou a skupinou přátel na dovolenou do bulharského přímořského letoviska. Všichni se znali už dlouhé roky a dovolená proto byla skvělým zážitkem. Skupina trávila dny na pláži nebo na výletech a večer chodili na dobré jídlo do vyhlášených restaurací.

Jeho manželka byla vždy náročná

Se svou manželkou byl už opravdu dlouho, za několik týdnů měli dokonce oslavit výročí svatby. Měli hezký vztah, i když byla jeho žena obvykle velmi náročná a na svého muže měla mnoho požadavků. Tuto dovolenou trávili jeden druhému po boku, i když žena po večeři někdy chodila do města s kamarádkami z této skupiny známých.

Vstal nezvykle brzo

Poslední den dovolené vstal obchodník neobvykle brzo ráno a rozhodl se vydat do města pro snídani. Rychle vyběhl z pokoje a vydal se na parkoviště ke svému luxusnímu autu. K jeho překvapení ale vůz na svém místě nebyl. Zpanikařil a okamžitě začal přes telefon zkoušet kontaktovat GPS alarm ve vozidle, aby zjistil jeho polohu a poslechl si, co se tam odehrává.

iZdroj fotografie: Pexels

Odhalil hrozné tajemství

Muž nakonec zjistil, že auto se překvapivě nachází pouze pár set metrů od jeho hotelu. Když si poslechl zvukový záznam, odhalil hroznou věc. Podle zvuků ihned správně odhadl, že auto si vypůjčila jeho žena, aby zde dováděla se svým milencem! Tím byl navíc jeden ze známých, který s nimi byl na dovolené.

Jejich vztah údajně trval už několik měsíců, ale manžel o tom samozřejmě neměl ani potuchy. Už chtěl nahlásit případ krádeže svého auta na policii, když odhalil mnohem horší věc, která nakonec stála také za zánikem jejich manželství. Tuto historku ale budou určitě oba vyprávět svým přátelům.

Jak byste reagovali na místě tohoto muže?

Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Zobrazit další články