Číst z rukou zvládnete sami. Naučte se dekódovat příběh, který je ukryt ve vašich dlaních

Pokud máte pocit, že všechny věci ve vašem životě jsou pod kontrolou, pak je to jen dobře. Pro většinu lidí jsou však některé oblasti životní oblasti komplikované.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Pokud vám zkříží cestu nějaký vhled, který vám má usnadnit cestu životem, vnímáte to pravděpodobně jako dar. I když je to například čtení z dlaně. Kořeny této praxe nelze vysledovat do konkrétního časového období. Avšak k objasnění životních příběhů se čtení z ruky používá již opravdu dlouho. Věděli jste, že nemusíte být expert a zvládnete to také?  

Stačí znát některé základy 

Na čtení z ruky nemusíte být zrovna expert. Bude stačit, pokud se naučíte některé ze základů, které položila Helene Saucedo. Zapalte si tedy svíčku a udělejte si pohodlí. Saucedo sdílí svá tajemství o tom, co potřebujete vědět, abyste mohli začít analyzovat svoji vlastní ruku z pohodlí svého domova. Na počátku je důležité rozumět čtyřem hlavním liniím – srdeční linii, linii hlavy, životní linii a linii stability. Právě na ně je třeba se zaměřit a dozvědět se o nich víc.  

iZdroj fotografie: Pixabay

Srdeční linie se nachází v horní části dlaně a označuje váš emoční stav. Linie hlavy se nachází pod linií srdce, ve středu vaší dlaně a označuje mentalitu. Životní linii najdete také pod srdeční linií a kolem palce. Ukazuje vitalitu. Linie stability je známá také jako linie osudu. Prochází středem dlaně. Začíná v její spodní části a běží směrem k prostředníčku. Naznačuje, jak se cítíte v životě, který žijete. Celkový tvar čáry říká, jak pružná je tato část vašeho života.  

Zakřivené nebo rovné čáry 

Všechny čáry mohou být rovné nebo zakřivené. Například pokud máte velmi zakřivenou linii srdce a vypadá v podstatě jako půlkruh, naznačuje to výživnou, otevřenou a emocionální povahu. Pokud je srdeční linie rovná, pak byste mohli být o něco ostražitější nebo mít větší pud sebezáchovy. Velmi zakřivená linie hlavy naznačuje kreativitu, zatímco přímka ukazuje racionálního člověka, který má rád logiku. Navzdory všeobecné víře nemá životní linie nic společného s délkou života.  

iZdroj fotografie: Pixabay

Souvisí spíše s tím, jak se v životě cítíte. Čím hlubší a tmavší čáry na dlani máte, tím stabilnější daná část je. Například osoba s hlubokou srdeční linií naznačuje odolnost nebo sílu v emocích. Naopak slabší čára ukazuje na citlivějšího a zranitelnějšího člověka. Také délka čar na vaší dlani vypráví příběh. Člověk s krátkou linií hlavy může mít potíže se soustředěním. Čtení z dlaně protíná také astrologii. Tvary rukou spadají do jednoho ze čtyř prvků – země, voda, oheň nebo vzduch.  

Zdroj: Wellandgood

Diskuze Vstoupit do diskuze
84 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Pes štěká v noci do prázdna: Možné důvody a jak ho to odnaučit
Události247.cz
Události247.cz
Důchodci musí také podávat daňové přiznání, ale jen někteří. Pokud to neudělají, hrozí jim tučné pokuty
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Selhání ledvin se špatně rozeznává: Nečekané příznaky jako otoky kotníků a svědění kůže
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nová umělá inteligence se sama vyvíjí stejně, jako tomu bylo při Darwinově evoluci