10letý chlapec všechny v sále ohromí svým vystoupením na píseň Freddieho Mercuryho. Dojetí v sále by se dalo krájet

Teprve desetiletý nevidomý chlapec ohromil porotu i diváky svým obrovským talentem. Zazpíval jim oblíbenou píseň od kapely Queen.

i Zdroj fotografie: Freddie Mercury in New Haven, CT at a WPLR Show/ Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0
                   

Často je až neuvěřitelné, jakým talentem lidé oplývají. Někteří jej mají na ruční práce, jiní na jazyky a další zase na zpěv. Mnoho lidí musí hodiny trávit výukou zpěvu, aby dosáhli výsledků a těch správných tónů. Existují však takoví, kteří se se zlatem v hrdle narodili a dokáží předvést tak nádherné pěvecké vystoupení, ze kterého mají posluchači husí kůži. A když takto dokáže překvapit dítě, o to je to dojemnější a neuvěřitelnější.

Nevidomý chlapec ohromil svým hlasem

Po celém světě se koná obrovské množství talentových soutěží. Nejvíce je jich pravděpodobně ve Spojených státech a Anglii, ale i v naší republice se jich v televizi vysílá několik. A shodneme se na tom, že v nich převažují především zpěváci všech věkových kategorií. V těchto soutěžích se sice objeví mnoho talentů, většina však bohužel brzy upadne v zapomnění a uchytí se opravdu jen malé procento z nich.

Velkou možnost nastartování své kariéry díky talentovým soutěžím mají ve většině případů malé děti. Mezi takové patří také desetiletý Alex Privu, který se zúčastnil show „Next Star“, kde porotcům i divákům předvedl naprosto nezapomenutelné vystoupení. Jak uvádí také web JenŽeny, tento nevidomý chlapec zazpíval oblíbenou píseň „Show Must Go On“ od světoznámé kapely Queen.

Talentové soutěže pomáhají nastartovat kariéru

Při jeho zpěvu se všem přítomným tajil dech. Přestože byl ze začátku velmi nervózní a chvěl se mu hlas, jakmile začala hrát hudba, stres z něj spadl a on předvedl úžasné vystoupení. Všichni byli jeho talentem ohromeni a nemohli uvěřit tomu, že se v tak malém chlapci ukrývá tak silný a čistý hlas. Vy se zde nyní můžete podívat na video, jež bylo zveřejněno také na YouTube, kde má již přes 11 miliónů zhlédnutí.

Je skvělé, že se takové talentové show pořádají, díky nim mají totiž podobní umělci možnost ukázat světu svůj talent a um. Výhodou je především to, že se zde mohou přihlásit lidé jakéhokoli pohlaví a věku. To je tedy příležitost nejen pro děti, ale také dospělé, kteří se dosud báli svůj talent projevit. Stejně jako mladá zpěvačka, která porotu soutěže Česko Slovensko má talent ohromila svým zpěvem a o jejímž vystoupení jsme na DámskémDeníku již psali.

Jak se vám chlapcům zpěv líbil?

Diskuze Vstoupit do diskuze
107 lidí právě čte
Zobrazit další články