Chlapec utrpěl těžké popáleniny. Aby si vydělal na náročnou operaci, prodává vlastní koláčky

Prožít těžkou situaci ještě nemusí znamenat, že se člověk vzdá. Obtížná životní situace naopak lidi často donutí a motivuje k neuvěřitelným věcem.

Hořící dům i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Nikdy se nevzdat a bojovat až do konce. Přesně to je pravidlo chlapce, o kterém je dnešní příběh. Těžko bychom hledali většího hrdinu, než je právě on. Ve svém nízkém věku prožil velmi složitou a bolestivou situaci, během níž utrpěl opravdu těžké popáleniny. Ty mu kompletně zničily jeho tělo. Namísto toho, aby se vzdal nebo se styděl za svůj vzhled, rozhodl se bojovat. Jeho cíl byl jasný – získat dostatek peněz na důležitou operaci, která by mu pomohla.

Neuvěřitelný příběh

Desetiletý chlapec, který utrpěl těžká popálení, získává finanční prostředky vyráběním a prodejem koláčů a sladkostí. Joaquín Nahuel a jeho bratr utrpěli těžká popálení. Stalo se tak, když v jejich domě zničehonic vypukl požár, který se začal šířit po všech pokojích. Joaquín utrpěl zvláště vážné zranění, které zahrnovalo popálení 25% kůže na rukou, krku a obličeji. Po několika operacích, které byly nejen bolestivé, ale pro rodinu i finančně nákladné, se začal Joaquín snažit získat peníze sám. 

Na operaci si vydělává sám

S pomocí svého dědečka se naučil vyrábět cukrovinky a koláče, které se staly velmi populárními na sociálních sítích. Jednak kvůli tomu, že jeho příběh chytil za srdce mnoho lidí, ale také proto, že jeho cukrovinky chutnají opravdu skvěle a pochvaluje si je naprosto každý. Jeho příběh se stal virálním poté, co se ukázalo, že prodává své výrobky a sbírá peníze na poslední operaci rekonstrukce obličeje, která je finančně náročná. 

Popálenina na noze iZdroj fotografie: Depositphotos

Nemá v plánu skončit

Joaquín měl původně v plánu naučit se péct, aby mohl získat dostatek finančních prostředků na svou poslední operaci. Nakonec se z toho ale stala obrovská vášeň, s níž nemá v plánu přestat. Joaquín doufá, že se stane cukrářem a podle pozitivních komentářů a ohlasů je celkem jisté, že bude mít v budoucnu obrovský úspěch. My mu samozřejmě přejeme mnoho štěstí a doufáme, že v životě dosáhne všech svých cílů a snů.

Co na jeho kreativitu říkáte?

Zdroj: DobreSprávy
Diskuze Vstoupit do diskuze
144 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články