Video: Cestovatel v čase varuje lidstvo před děsivými událostmi, které letos drtivě dopadnou na životy milionů lidí. „Zapamatujte si tato data,“ říká

Proroctví jednoho z nejpopulárnějších samozvaných cestovatelů časem o březnové invazi mimozemské civilizace se nepotvrdilo. Lidem, kteří mu nevěří, posílá hrůzostrašný vzkaz.

Země v rukách i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Lidstvo zažívá turbulentní rok plný hrůzných a záhadný událostí. Alespoň podle jednoho z nejpopulárnějších cestovatelů časem Ena Alarica. Jeho proroctví a zprávy z budoucnosti jsou děsivé. Proslul odvážnou předpovědí, podle níž měl letos planetu napadnout agresivní mimozemský druh. Invaze měla vést k naprostému zničení světa a zachránit se měla jen hrstka lidí. Hrůzostrašný útok bytosti jménem Šampion se měl odehrát 25. března. Žádní ufoni se ale neobjevili, což samozvaného proroka neodradilo.

Zapamatujte si tyto dny, varuje prorok

Nevyplněná předpověď se mu vrátila jako bumerang. Lidé ho obviňují, že si jednoduše vymýšlí. Cestovatel časem na kritiku reagoval další odvážnou předpovědí událostí, jež se letos mají odehrát. To, že se nenaplnilo jeho proroctví o mimozemské invazi, ho vůbec neodradilo. „Všichni, kteří si myslíte, že jsem falešný, si zapamatujte tato data,“ napsal na svém profilu na TikToku a připojil video se sérií několika zlomových dní, kdy se budou dít děsivé věci.

Podle proroctví Ena Alarica si lidstvo od nejrůznějších katastrof letos v podstatě příliš neodpočine. Už v dubnu se má objevit neznámý virus. „Záhadná virová epidemie bude lokalizována v Nevadě,“ tvrdí cestovatel časem s tím, že k tomu má dojít poblíž tajuplné a mýty o mimozemšťanech opředené proslulé Oblasti 51. Oficiálně v nevadské poušti sídlí výzkumné centrum leteckých sil USA, v němž se vyvíjejí špionážní stroje.

Řádit bude supervulkán i megatsunami

Katastrofické jaro bude podle prognóz Ena Alrica pokračovat řáděním matky přírody. „Už 15. května zasáhne San Francisco v Kalifornii megatsunami o výšce 228 metrů, které si vyžádá přes 200 000 obětí,“ uvedl cestovatel časem s tím, že v červnu to bude ještě horší. „Dne 12. června se po zemětřesení o síle 9,5 stupně otevře pět kilometrů dlouhý příkop, hlubší než Mariánský, z něhož se uvolní mnoho druhů považovaných za vyhynulé,“ zveřejnil na TikToku.

Erupce sopky Etny iZdroj fotografie: Depositphotos

Jeho vize zmiňují i událost, při které megateleskop objeví, že se chystá explodovat Slunce, před nímž bude vidět velký černý objekt. „Dne 18. července supervulkán na západě Spojených států vybuchne a zahalí oblohu hustým oblakem kouře a popela. Při erupci zemřou statisíce lidí,“ míní samozvaný prorok, který se dočkal kritiky kvůli nenaplněné předpovědi o mimozemské invazi. Všechny jeho prognózy na rok 2023 ale nejsou děsivé.

Vědci vypěstují nové druhy orgánů

Druhá polovina roku přinese podle momentálně jednoho z nejpopulárnějších cestovatelů časem i pozitivní okamžiky. „Dne 12. srpna vědci naleznou lék na rakovinu kůže pomocí hypofýzy z veverky. Později, 3. prosince, bude hluboko v Amazonii objeven velký krystal, který má moc léčit všechny nemoci a zranění a 29. prosince vědci naleznou způsob, jak pomocí kmenových buněk vypěstovat náhradní orgány a nové druhy orgánů,“ prorokuje budoucnost Eno Alaric.

@radianttimetraveler Ancient is the future…#fyp #foryou #timetravel #radianttime #timetraveler #xyzbca #viral #entertainment ♬ Epic Music(873690) – Pavel

Co si myslíte o prognózách cestovatele časem?

Diskuze Vstoupit do diskuze
96 lidí právě čte
Zobrazit další články