Zpěvačka Monika Bagárová má obavy o nového přítele. Jejich vztah je vystavený tlaku, na který není připravený

Po boku talentované zpěvačky se objevil nový muž, kterého si zamilovala i její malá dcera. Na mediální kolotoč, který patří k její profesi, ale není vůbec zvyklý.

Monika Bagárová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Zpěvačka Monika Bagárová (28) se rozplývá nad svým novým partnerem, zámožným karlovarským podnikatelem Leonardem Lekajem (32), po jehož boku září štěstím. Když spolu ale vyrazili poprvé do společnosti, neskrývala obavy o to, jak se vyrovná s ne vždy příjemnými okolnostmi, které patří ke zpěvaččině profesi.

Varovala ho před zájmem médií

Pár se poprvé společně objevil na veřejnosti na módní přehlídce návrháře Lukáše Macháčka. Na zpěvačce bylo vidět, že se dávno rozplynula pachuť z rozchodu s otcem její téměř tříleté dcery Rumii zápasníkem MMA Makhmudem Muradovem (33). „Jsem šťastná. Plány máme takové, že chceme být šťastní, a doufám, že budeme a že nám to vydrží,“ řekla.

Nad sluncem prozářeným novým vztahem se ale objevily první mráčky. Zpěvačka se začala strachovat o to, jak se její láska vypořádá s mediálním zájmem. Přestože ho podle serveru Život předem varovala, že život po jejím boku bude jeden velký mediální fičák s novináři v zádech, samotná realita předčila i její očekávání. Přijít o partnera, kterého si zamilovala i její dcera, rozhodně nechce.

Nechce ho vystavovat nepříjemným věcem

Podnikatel, který dosud byl zcela stranou pozornosti, se téměř ze dne na den stal terčem zájmu médií i veřejnosti. „Leo na to není zvyklý, takže pro něj je to něco nového. Já mu říkala, aby byl v klidu, nestresoval se, že nemusí dělat žádné rozhovory. Ale my vůbec netušili, že to bude takhle plné médií, takže jsme na to nebyli připravení,“ vysvětluje zpěvačka.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

První vykročení dvojice do společnosti ale bylo v tomto směru mnohem horší, než předpokládala. A dostavily se i obavy, jak to nový partner přijme. „Já mu nechci dělat něco, co je mu nepříjemné. Chápu, že k tomu nikdy neměl blízko. Ale jsem moc ráda, že tu se mnou je, doprovází mě a je skvělý partner,“ cituje Aha! vyjádření zpěvačky během módní přehlídky.

Co si myslíte o obavách zpěvačky o partnera?

Zdroj: Život, Aha!
Diskuze Vstoupit do diskuze
65 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Vyšší pohodlí a zvýšení produktivity práce s držákem monitoru NB G45
Události247.cz
Události247.cz
Ušetřit na jahodách se dá samosběrem: Úspora je oproti prodeji v obchodech i několikanásobná
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů