Monika Bagárová poprvé ukázala nového přítele na veřejnosti. Dle jejích slov je to skvělý náhradní táta

Talentovaná zpěvačka dokonce představila nového partnera své malé dceři a rozplývá se nad jejich úžasným vztahem. Na obzoru se může rýsovat svatba i další potomci.

Zpěvačka Monika Bagárová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Zpěvačka Monika Bagárová (28) září štěstím. Nepříjemná pachuť po rozchodu s otcem její téměř tříleté dcery Rumii zápasníkem MMA Makhmudem Muradovem se pravděpodobně už definitivně rozplynula. Po jejím boku se totiž objevil nový muž, se kterým už nějakou dobu randí. Plánují si společnou budoucnost, což dokladuje i fakt, že zámožného karlovarského podnikatele Leonarda Lekaje (32) představila své dceři, což už něco znamená.

Ruminka miluje Lea a on ji

Pár se poprvé společně objevil na veřejnosti na módní přehlídce návrháře Lukáše Macháčka. „Jsem šťastná. Plány máme takové, že chceme být šťastní a doufám, že budeme a že nám to vydrží,“ řekla Bagárová Blesku. Nad novým přítelem se doslova rozplývá i kvůli jeho vztahu, který má ke zpěvaččině malé dceři. „Ruminka Lea miluje, tak jako on ji. Myslím si, že kdyby tam ten krásný vztah nebyl, tak bych ani nemohla být šťastná já,“ pokračovala zpěvačka.

Jiskra mezi zpěvačkou a jejím novým přítelem přeskočila velmi rychle. Zájmy její dcery jsou ale pro správnou matku na prvním místě. Přestože sama zpěvačka mluví o tom, že to je láska jako trám, je otázkou, co by se dělo, kdyby si na nového přítele Ruminka nezvykla. To se ale naštěstí nestalo, podnikatel se role náhradního zhostil dobře. „Toho si na Leovi strašně moc vážím, že nás miluje obě a že pro něj čas se mnou znamená i čas s Ruminkou. Jsme šťastní, máme domov, máme člověka, který nás miluje, a je s námi,“ svěřila se zpěvačka.

Zpěvačka chce velkou rodinu

Bagárová si díky svému pěveckému talentu vybudovala skvělou profesní kariéru a své jméno umí prodat i na sociálních sítích. Pochlubila se tam i fotkami ze společné dovolené na Zanzibaru ve třech. Fanoušci se zpěvačky ptali, zda novému partnerovi nevadí, že s nimi Ruminka spí v jedné posteli. „Všechny děti budou spát s námi. Už jsme se na tom domluvili. Necháme si vyrobit postel na míru přes celý pokoj,” vtipně zareagovala zpěvačka.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

O dalších dětech ale zpěvačka uvažuje zcela vážně. Vztah s karlovarským podnikatelem zřejmě nabírá na obrátkách, protože o potomcích spolu už mluvili. Rodina je pro Bagárovou totiž prioritou. Já bych se v budoucnu velmi ráda vdala, ale uvidíme, co čas přinese. Chtěla bych mít ještě dvě děti, u jednoho rozhodně nezůstanu. Chtěla bych mít velkou rodinu,” nechala se zpěvačka, která má potomka zatím jen s Muradovem, nedávno slyšet v pořadu Talk!.

Co říkáte novému vztahu zpěvačky Moniky Bagárové?

Zdroj: Blesk, Tn.cz
Diskuze Vstoupit do diskuze
140 lidí právě čte
Zobrazit další články