Muradov s Karáskovou sice svůj vztah nepotvrdili, ale na veřejnosti vypadají jako hrdličky

Účastnice reality show a známý zápasník se netají tím, že spolu mají vztah. Zda se jedná jen o přátelství, nebo něco víc, je zatím tajemství.

Makhmud Muradov i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Sabina Karásková a Makhmud Muradov nepotvrdili, že spolu mají vážný partnerský vztah, ovšem dle sdílených fotografií je to víc než jasné. Byli spolu viděni již na několika akcích, kde byli vyfotografováni. Sabina navíc nedávno zveřejnila snímek, na němž je v přítomnosti Muradova a jeho neteře, takže to vypadá, že se již seznámila s jeho rodinou.

Muradov – nejlepší bojovník na světě

Makhmud Muradov je třiatřicetiletý uzbecký profesionální zápasník ve smíšených bojových uměních, zkráceně MMA. Začínal však jako kickboxer a sambista. Je velmi vytížený a neposedí na jednom místě, protože pobývá v Praze, Las Vegas a Buchaře. Do povědomí veřejnosti se dostal především díky vztahu se známou českou zpěvačkou Monikou Bagárovou, se kterou má téměř tříletou dceru Ruminku. V loňském roce se hodně řešil jejich rozchod, pozdější návrat a nakonec definitivní odloučení.

Muradov se stal prvním uzbeckým zástupcem v soutěži UFC, což je americká profesionální soutěž pro ty nejlepší zápasníky. Další prvenství má také v MMA, protože získal členství v The Money Teamu, který vlastní nejbohatší sportovní bojovník na světe, boxer Floyd „Money“ Mayweather junior. Ten Muradova nazval nejlepším MMA bojovníkem na světě.

Jsou, nebo nejsou pár? To ukáže čas

Sabina Karásková je veřejnosti známá jako účastnice televizní reality show Love Island. Tam se seznámila se Zbyňkem Vlčkem, se kterým vytvořila pár. Byli velmi zamilovaní a diváky oblíbení. Bohužel se s ní její partner rozešel, protože mu vadilo, že se přátelí a konverzuje se známým uzbeckým zápasníkem. Konverzaci s ním udržovala i dále, a dokonce se spolu poté několikrát objevili i na veřejnosti.

pár na lavičce iZdroj fotografie: Unsplash

To, že by mezi nimi bylo něco víc než přátelství, však ani jeden z nich nepotvrdil. Na svých sociálních sítích však Sabina sdílela fotografii, která jejich tvrzení vyvrací. Na snímku je zachycen Muradov, který sedí rozvalený na pohovce, k němu se až moc tulí dvaadvacetiletá Sabina, jež navíc drží za ruku jeho malou neteř. Společně se dívají na televizi. Takže nejen, že na fotce vypadají jako spokojený pár, navíc ji už zápasník představil i své rodině.

Přestože oba dva stále mlží a vztah nepřiznali, mnoho lidí má na to již svůj názor. Otázkou zůstává, zda si takto Makhmud jen léčí bolavé srdce z rozchodu s Monikou Bagárovou, nebo je opravdu do Sabiny zamilovaný. To vše ale ukáže až čas.

Co si o tomto páru myslíte vy?

Zdroj: Blesk
Diskuze Vstoupit do diskuze
86 lidí právě čte
Zobrazit další články