105letému muži se splnilo jeho poslední přání před smrtí. Tohle byla jeho reakce, když se setkal se svým pravnoučkem

Všichni lidé mají v životě nějaké ty sny, které se s postupem času a přibývajícím věkem mění. Posledním snem 105letého muže bylo vidět svého pravnoučka.

Dědeček s vnoučetem i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

105letý praděda byl nadšený z jednoho vzácného okamžiku – měl se poprvé setkat se svým pravnukem. Ne každý má to štěstí, že dostane příležitost pomazlit svá pravnoučata. Rodiče Susan a Jason Zwolak čekali na velmi vzácný okamžik od chvíle, kdy čekali na narození svého syna Eastona. Když se narodil, okamžitě věděli, že jedna z prvních věcí, kterou udělají bude, že ho seznámí s jeho pradědečkem Popem a to už pět dní poté, co se narodil. 

Důležitý moment 

Susan měla vždy na svého dědečka Popa krásné vzpomínky. Ráda vzpomínala na své dospívání po jeho boku a cítila obrovské štěstí, že Easton dostal příležitost se s ním setkat. Když Pop poprvé uviděl Eastona, byl viditelně ohromen. Pochopitelně byl trochu nervózní a zpočátku se opravdu bál, že Eastona upustí. Zdráhal se ho kvůli tomu držet. Susan ho ale ujistila, že se nemusí vůbec bát a tak brzy Pop svolil a malého Eastona si nakonec rozhodl pochovat. 

Poprvé v náručí 

Po několika minutách Pop váhavě natáhl ruce a srdce mu překypovalo vzrušením. Když konečně svého malého pravnoučka objal, jeho tvář byla viditelně plná radosti. Susaniny oči se zalily slzami, když viděla, jak obrovskou radost její dědeček má. Neustále se díval na Eastonovu tvář a opakovaně pokyvoval hlavou. Easton tvrdě spal, ale probudila ho náklonnost jeho pradědečka. Pop si ho přidržel blíž k hrudi a Easton se k němu přitulil, přičemž dal jasně najevo, že se mu u svého pradědečka velmi líbí. 

Nádherná reakce 

Pyšná maminka bedlivě sledovala, jak její dědeček něžně hladí jejího syna po tváři a vzhlíží k němu s čirou radostí. V tak pokročilém věku není snadné najít věci, které člověka dělají šťastným. Toto setkání pro Popa hodně znamenalo. Jednoduše miloval skutečnost, že může trávit čas se svými vnoučaty a teď dokonce i s pravnoučkem. V dnešní době je setkání s pravnoučetem vzácným okamžikem a tak není divu, že video, které při jejich setkání bylo natočeno, se stalo hitem internetu a chytlo za srdce tisíce lidí. Podívat se na něj můžete níže.

Kolik máte vnoučat nebo pravnoučat?

Diskuze Vstoupit do diskuze
142 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články