Která znamení zvěrokruhu je nejobtížnější pochopit? A jak zjistit, co se jim doopravdy honí hlavou?

Tato znamení nelze pochopit a porozumět jim je téměř nadlidský výkon. Jejich zástupci mají často nejasný cíl nebo jsou naopak příliš idealistická.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Každé z 12 znameních zvěrokruhu má své slabší a silnější stránky. Navíc každé dává přednost v životě něčemu jinému. Někdo se žene za bohatstvím a slávou, někdo naopak za láskou, pokojem a mírem. Některým znamením však není vůbec lehké porozumět. Které je nejsložitější pochopit:

Znamení, která jen tak nezkrotíte

Zde určitě nejde nezmínit střelce. Je to totiž obzvláště nezkrotné znamení. Chytit ho a usadit se s ním se občas může zdát opravdu nemožné. V jejich povaze je hluboko zakořeněná potřeba volnosti. Svou svobodu by za nic nevyměnili. Závazky nejsou nic pro ně. Je velice obtížné jim porozumět a pochopit jejich chování.

iZdroj fotografie: Pixabay

Dále na tomto seznamu jsou i blíženci, berani a vodnáři. Jsou to opět svobodomyslná znamení. Svůj život vedou tak jak chtějí, nelíbí se jim pravidla a omezení. Kritiku na svůj způsob života slyšet opravdu nechtějí. Ve vztahu s nimi budete muset žárlivost odsunout stranou, protože jsou zkrátka nezkrotitelní.

Znamení, co jsou příliš vybíravá

Ryby jsou považovány za absolutně nejtěžší k porozumění. Ony samy mají srdce na správném místě. Ale mohou mít období, kdy se uzavřou do sebe a tím své myšlenky skryjí před okolním světem. Jejich povaha už taková je, že rádi utíkají před realitou do své fantazie a snů. Navíc dokáží být i hodně vybíravé.

iZdroj fotografie: Pixabay

To mají ryby společné s pannami. Kromě nutnosti svobody také přílišnou idealičnost. Jednoduše se stále sami sebe ptají, jestli je toto ta správná volba a není pro ně někde ještě někdo nebo něco lepšího. S takovým chování je těžké se smířit pro jejich partnery. Nejlepší je vyčkat a být sám sebou, samy si uvědomí, že jste pro ně tou nejlepší volbou.

Ta nejváhavější a nejméně rozhodná znamení

Této kategorii zajisté 100% vládnou váhy. Jejich rozhodování, zvláště v důležitých věcech, je nejen zdlouhavé, ale navíc se ani pořádně nakonec k ničemu alespoň nepřikloní. Pochopit je a porozumět jim je velice složité. Zda vztah posunout někam dál většinou zůstává na nich. Musíte je nechat zvážit pro a proti.

iZdroj fotografie: Pixabay

Věřte, že se rozhodnou správně. Bohužel se nejspíše dost načekáte než svou vytouženou odpověď uslyšíte. Jestliže je postavíte před hotové rozhodnutí, riskujete tím celý váš vztah. Mohou se zaleknout a uprchnout. Jakmile se však rozhodnou a udělají to samy, svým slibům vždy dostojí.

Zdroj: Enkirelations

Diskuze Vstoupit do diskuze
78 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Jablka z obchodu nestačí opláchnout čistou vodou. Pro zbavení „atraktivního povlaku“ je potřeba víc
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Chrápání: jaké jsou jeho příčiny a jak se ho zbavit
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení