Jedno z novorozených dvojčat dostalo rozsudek smrti. Rodinný známý ale vymyslel něco, díky čemuž dítě žije i po 5 letech

Příchod miminka do domácnosti bývá velkou událostí. A když se mají narodit děti dvě, je i radost dvojnásobná. V jedné rodině však potěšení vydrželo jen několik dní.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Manželé Lyndsay a Matthew Bretlinger v roce 2016 byli v radostném očekávání. Jejich manželství bylo delší dobu bezdětné, takže oznámení lékařů, že čekají dvojčata, přijali s velkým nadšením. Komu se podaří místo jednoho dítěte porodit rovnou dvě. Je to velké štěstí, které nás potkalo, říkali. A protože byli silně věřící, považovali narození svých dětí za boží požehnání. Jenže jejich radost netrvala dlouho.

Jedno z dětí má vážnou nemoc

Lindsay Bretlinger chodila na pravidelné těhotenské kontroly, když jí na jedné z nich gynekolog oznámil, že jednomu z miminek srdíčko nepracuje správně. Má vážnou srdeční vadu a je pravděpodobné, že se narodí mrtvé. Smutná zpráva manžele hluboce zasáhla a jejich radost už nebyla tak velká. Na obě děti se tolik těšili a nyní se mají s jedním hned rozloučit?

Malý velký bojovník

Navzdory předpovědi lékařů se chlapec se srdeční vadou, jenž dostal jméno William, narodil živý. Přesto jeho prognóza zněla, že na světě nepobude příliš dlouho. Lyndsay a Matthew se rozhodli, že si čas s umírajícím Williamem náležitě vychutnají. Považovali za dar z nebes, že se narodil živý, a chtěli, aby na něho měli jen ty nejlepší vzpomínky. Najali si profesionálního fotografa, aby každičký den, každou hodinu Williamova krátkého života zdokumentoval.

iZdroj fotografie: Pixabay

Spolu až do posledního okamžiku

Malému Williamovi byl vyměřen čas na světě jen po dobu jedenácti dní. Všechny zásadní okamžiky byly zachyceny fotoaparátem a kamerou, aby jeho dvojče, holčička Reagan, měla na bratra vzpomínky. Osobně si ho pamatovat nikdy nebude, protože je na to příliš malá. Ale pořízené fotografie a videa jí ho vždy připomenou.

Jaké reakce máte na špatné zprávy?

Zdroj: Today
Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Autor článku

Jana Fojtíková

Zobrazit další články