Žena se každý den pokoušela svést muže ve vlaku. O několik let později jí položil důležitou otázku

Říká se, že osudovou lásku prostě poznáte. I když se prvně nezdá, že by to opravdu mělo být ono, postupem času, přes veškeré nástrahy, budete šťastní.

i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Když máte pocit, že jste potkali tu pravou lásku, ať už v baru nebo dokonce ve vlaku, nenapadne vás nic jiného, než se s ní pokusit seznámit. Instinktivně cítíte, že přitažlivost mezi vámi opravdu funguje.  A když se vaše oči konečně střetnou, nic už nemůže být překážkou! Avšak dobýt osobu, kterou si vaše srdce vybralo, je nesmírně složitý úkol. Postupem času vás možná čeká stejné překvapení, jako dámu v našem článku.

První setkání

Mladá slečna jménem Zoe se vždycky snažila tvrdě pracovat. Bylo to takové její pravidlo, které používá většina ředitelů různých firem. Do práce jezdila každý den vlakem a jednoho dne si všimla muže, který ji ihned okouzlil. Zoe se všemožně snažila tohoto muže svést. Začala nosit jiné oblečení, džíny a tenisky vyměnila za různé šaty a lodičky, aby byla v mužových očích atraktivnější. Jednou dokonce upustila svoji jízdenku, protože předpokládala, že se pro ni muž zohne, aby jí pomohl, a tím bude moci začít konverzaci. Bohužel se tak ale nestalo.

iZdroj fotografie: Pixabay

Narozeniny

V den narozenin se Zoe rozhodla, že takhle už to nejde dál a musí udělat nějaký razantní krok. Rozhodla se, se s mužem seznámit, dát mu svůj email nebo telefon a pozvat ho na drink. Bohužel, její vysněný muž ji odmítl s tím, že má již dlouho přítelkyni, kterou miluje. Zoe byla opravdu smutná, protože jediné, čeho tímto dosáhla, bylo, že zjistila jeho jméno, jmenoval se Mark.

Příběh Zoe pokračuje šťastně

Když všechny její naděje zmizely, dostala Zoe jednoho dne, 8 měsíců poté, zprávu právě od Marka. Napsal jí, že se s ním rozešla jeho přítelkyně a nyní by prý rád přijal pozvání na drink. Zoe vůbec nevadilo, že si musela počkat skoro celý rok, byla upřímně šťastná. Postupem času se ukázalo, že Mark byl ztělesněním muže, o kterém Zoe vždy snila. Mají mnoho společného a chtějí dosáhnout stejných životních cílů. O tři měsíce později se sestěhovali, a byli spolu šťastní, jako v pohádce.  Tenhle příběh ukazuje na to, že první dojem nikdy neklame.

iZdroj fotografie: Unsplash

Šťastní až na věky

O tři roky později jeli společně na výlet vlakem na dovolenou a Mark byl viditelně velmi nadšený, což Zoe nechápala. Nakonec se jí Mark zeptal na jednu z nejdůležitějších otázek, jestli se stane jeho ženou. Zoe a Mark mají nyní dvě děti a jsou šťastnější, než kdy před tím.

iZdroj fotografie: Unsplash

Jejich příběh je jako z milostného románu. Když dva lidé patří k sobě, čas, vzdálenost, věkový rozdíl a vlastně nic, co by v jejich cestě stálo, jim nemůže zabránit, dříve nebo později stejně budou spolu.

Zdroj: Daily Mail

Diskuze Vstoupit do diskuze
75 lidí právě čte
Zobrazit další články