Žilková je vděčná, že ji Stropnický poslal k vodě: „Mám druhé mládí“

Herečka Veronika Žilková hodila za hlavu všechny smutky z nedávného rozvodu a vrhla se po hlavě do nových životních dobrodružství.

Veronika Žilková a Josef Holomáč i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Na předních stranách bulvárních plátků se opět objevuje jméno herečky Veroniky Žilkové. V poslední době na veřejnost uniklo nemálo informací z jejího soukromého života. Herečka si prošla rozvodem s manželem Martinem Stropnickým a následnými tahanicemi přes média. Kromě rozvodu však přivítala také novorozenou vnučku Rozárku, která se narodila její dceři Agátě.

Náhlá žádost o rozvod

Urážení a praní špinavého prádla mezi bývalými manželi nepůsobilo příliš dobře. Málokdo tak čekal, že se herečka pustí do života s úplně novou chutí a začne jej vnímat jinak. Odchod manžela pro ni byl určitě velkou ránou. Strávili spolu dlouhých patnáct let. Jeho žádost o rozvod se snesla jako blesk z čistého nebe a Žilkové nezbylo než se obrnit trpělivostí.

Manželé spolu měli dceru Kordulu Stropnickou, jejíž výchova a kontakt s otcem byla neméně diskutovaným tématem. Kromě toho je potkalo velké neštěstí, když jim zemřel syn Melichar, který se narodil s onemocněním plic. Přišli o něj do roka od jeho narození. Herečka teď přes všechno špatné zažívá novou životní etapu, již si užívá plnými doušky.

Nově objevený svět

Své pocity po rozvodu okomentovala slovy: „Nevěstě hlavu, když vás někdo opustí, dá se začít znovu a líp. Mám druhé mládí, díky nově objevenému světu, který bych nikdy nepoznala, kdybych nebyla ze starého světa vystrčena. Živote, díky!“ Tento vzkaz má souvislost s jejím novým přítelem Josefem Holomáčem. S ním získává zážitky, o nichž by se jí předtím snad ani nesnilo.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Veronika Zilkova 😂 (@veronikazilkovazilkova)

Má pocit, že omládla o několik let. Společně navštívili koncerty heavy metalové kapely Iron Maiden. Šlo pro ni o tak nevšední událost, že vůbec nevěděla, jaké zvolit oblečení. O pomoc požádala své sledující na sociální síti Instagram. Ti svou oblíbenou herečku nenechali na holičkách a nakonec vytvořili moc hezký model s červenou koženou bundou. Žilková jenom září.

Co říkáte na to, jak se vypořádala s rozvodem?

Zdroj: TVNova
Diskuze Vstoupit do diskuze
115 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články