Herečka Veronika Žilková si užívala po premiéře a laškovně pokukovala po kamarádovi, se kterým se líbala pod třešní

Herečka, která se rozvádí s diplomatem Martinem Stropnickým, nemá prý na romantický vztah ani pomyšlení. Letošní rok pravděpodobně bude trávit čas zejména v soudních síních.

Herečka Veronika Žilková i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Herečka Veronika Žilková (61) si po premiéře divadelního představení Já, diktátor užívala. Přišla mezi diváky, rozdávala úsměvy a hýřila radostí. Podpořit ji přišli synové Cyril a Vincent i přítel hudebník Josef Holomáč (63). Přestože na sociálních sítích herečka sdílí fotografie, kde spolu s bývalým baskytaristou skupiny Argema vypadají jako zamilovaný pár, zdání prý klame a jejím partnerem rozhodně není. Jen nejlepším kamarádem.

Po kamarádovi pokukovala

Na většině společenských akcí je ale Holomáč jako hereččin stín. Kam se hne ona, tam je také její kamarád. Ani po premiéře kritikou i diváky na kusy rozcupované komedie Lukáše Pavláska, kterou uvádí Divadlo Broadway, tomu nebylo jinak. A blonďatá představitelka jedné z hlavních rolí po svém kamarádovi laškovně pokukovala. „Nežiju novou etapu s novým partnerem. Mám velmi dobrého kamaráda, kterého znám půl roku. A který dostal nálepku partner,“ cituje herečku server Prima Ženy.

Spekulace o tom, že rocker je jejím novým partnerem, vypukly krátce poté, co se poprvé spolu objevili na veřejnosti. Herečka, která prochází bouřlivým rozvodem s diplomatem Martinem Stropnickým, se kterým strávila 17 společných let a mají spolu dceru Kordulu, žije sama jen se svými dětmi. S Holomáčem ji prý pojí jen přátelství. „Chodíme spolu do společnosti, byla jsem s ním na dovolené, ale žádného oficiálního partnera nemám, protože jsem vdaná. A zároveň se mnou nikdo nebydlí,“ dodala.

Přátelský polibek pod rozkvetlou třešní

S hudebníkem se seznámili náhodou, když herečka venčila psy. Přisedla si k němu na lavičku u zahradní restaurace, kde bylo volné místo. Začali si nezávazně povídat a nakonec zjistili, že mají stejné trápení. Oběma se rozpadal jejich vztah. V době mediálně hojně přetřásaných rozvodových tahanic se Stropnickým, ale také když herečce na sklonku loňského roku zemřela milovaná maminka, jí byl Holomáč velkou oporou. Na premiéře hry Já, diktátor byl v publiku i se svými dětmi.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Veronika Zilkova 😂 (@veronikazilkovazilkova)

Herečka se poslední dobou stále častěji snaží vyvracet fámy, že je mezi nimi romantický vztah. Prvomájový polibek pod rozkvetlou třešní, který je všeobecně spojovaný se zamilovanými páry, si ale s rockerem neodpustili. Možná je to běžný zvyk i v případě přátelských vztahů. Navíc má prý herečka úplně jiné starosti. „V nejbližších dnech mě čekají nějaké soudy, a tak myslím, že letošní rok prožiji v soudech,“ řekla herečka Expresu. Rozvodové řízení se Stropnickým se podle ní zatím nikam neposunulo.

Co říkáte kamarádskému vztahu herečky a rockera?

Diskuze Vstoupit do diskuze
144 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla