Evě bude brzy 50, je vdaná a má dvě děti. Na první pohled je spokojená, ale není to pravda. Celý život totiž miluje někoho jiného

Se svými city se vysněnému princi nikdy nesvěřila. Dnes lituje, že to neudělala, dokud to bylo možné, protože uplynuly desítky let a svoji lásku stále nemůže dostat z hlavy.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Partneři, kteří žijí dlouhá léta ve spokojených manželstvích, nemusejí být ve skrytu duše šťastní. Podobně jako čtenářka DámskéhoDeníku Eva T. z Jihlavy. Přestože má svého muže ráda a zbožňuje své děti, k absolutní spokojenosti jí něco chybí. „Celý život miluji kamaráda svého bratra, ale on o tom neví. Můj muž je skvělý, ale nikdy jsem k němu něco tak silného necítila,“ napsala nám do redakce.

Roky miluje bratrova kamaráda

Do bratrova kamaráda se paní Eva, které bude brzy padesát let, zakoukala už v pubertě. „Chodil k nám domů a byl prostě okouzlující. Je velmi pohledný, vysoký, zábavný a chytrý. Býval i roztomile plachý a nesmělý,“ vypráví čtenářka. Její bratr stejně jako jeho kamarád jsou o pět let starší. „Tehdy jsem pro něj byla malá holka, takže mi moc pozornosti nevěnoval. Zajímal se o mě jen tak ze zdvořilosti jako o mladší ségru kamaráda,“ podotkla.

Láska nebo zvyk? Nebojte se ukončit vztah, ve kterém se již necítíte šťastní. Kdokoli může být nahrazen lepším protějškem

Kdykoli mohla, využila příležitost, aby se s ním viděla. „Bratr z toho nadšený nebyl, ale pokaždé jsem se vnutila, když spolu něco podnikali. V noci se mi o něm zdálo. Neumím to vysvětlit, ale zafungovala asi chemie a prostě mě svírala obrovská touha být mu nablízku,“ popisuje paní Eva s tím, že ale neví, zda by on její city opětoval. Když končila střední školu a bratr s kamarádem vysokou, měla už méně příležitostí se vídat se svojí platonickou láskou.

Na lásku z mládí nepřestává myslet

Na jednom výletě se zažehla jiskřička naděje, že z toho může být něco víc. „My tři a parta dalších lidí jsme byli společně kempovat. Zabloudili jsme v lese, smrákalo se a začalo pršet. Byla příšerná zima a on mě schoval pod bundu. Proběhly letmé doteky a také jsme se líbali,“ svěřila se čtenářka. Nic víc se ale nestalo a po výletě se jejich cesty rozešly. Paní Eva začala studovat vysokou školu v jiném městě a bratrův kamarád se odstěhoval přes půl republiky.

Polibek iZdroj fotografie: Depositphotos

Později se seznámila se svým současným manželem a založili rodinu. Na lásku z mládí ale nepřestala myslet. „Nikdy jsem mu neřekla, co k němu cítím, a pak už bylo pozdě. I on se oženil a má děti. Lituji toho, že jsem nic neudělala. Můj život dnes mohl být lepší. Jsem sice v manželství spokojená, ale on je prostě moje velká láska. Když o něm bratr někdy mluví, úplně se mi rozbuší srdce. Nejraději bych za ním hned běžela a všechno mu řekla, ale vím, že tenhle vlak mi už dávno ujel,“ dodala posmutněle paní Eva.

Co říkáte na příběh paní Evy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
145 lidí právě čte
Zobrazit další články