Vaše datum svatby vám řekne, jaký bude váš manželský život

Jestliže věříte na numerologii a sílu čísel, máme pro vás zajímavé informace. Tato věda vám totiž dokáže napovědět nejlepší čas, který vás nezklame a vaše manželství bude po mnoho dnů šťastné.

i Zdroj obrázku: Pixabay.com
                   

Podobným způsobem počítali nejlepší datum už lidé od starověku. Králové a spousta tehdejších vládců nechtěla nic nechat náhodě.

iZdroj obrázku: Pixabay.com
O spokojenosti v manželství mohou rozhodovat i čísla

Záleží vám na výběru?

Všichni novomanželé se snaží vybrat si datum své svatby podle určitých zásad. Tak by bylo krásné a snadno zapamatovatelné, například 7. 7. 2007. Nebo datum související s rodinou. Například den, kdy se vzali rodiče nebo datum narozenin nevěsty či ženicha.

I dnes se většina věřících snaží vdávat podle církevního kalendáře, aby jejich manželství bylo posvěceno vyšší mocí.

Jak provádět výpočet

Chcete-li předpovědět, jaký druh vztahu bude mezi manželi, musíte spočítat jediné číslo z celého datumu jejich svatby. Například když se vzali 23. 7. 2001, spočítáme 2 + 3 + 7 + 2 + 1 = 15, a poté pokračujeme 1 + 5 = 6. Manželské číslo je v tomto případě 6. Nyní se podívejte na význam.

iZdroj obrázku: Pixabay.com
Vyplatí se přemýšlet nad datem svatby

Jednička

V takové rodině bude vládnout mír a vzájemné porozumění. Nikdy nezradí své city, i když v jejich životě přijde období, kdy se pár bude blížit rozchodu. Láska přesto zvítězí. Jediné manželství, které je silné, pevné a odolné. Muž se cítí, že má mít rodinu na starost, ale zároveň respektuje a váží si své ženy a naslouchá jejím slovům. Žena bude vždy vnímat svého manžela jako hlavu rodiny, přičemž nezapomíná, že bude krkem tam, který jí otáčí.

Dvojka

Pokud vám vychází číslo dva, pak se člověk může jen radovat, protože jej obvykle vytvářejí lidé, kteří mají velmi podobný charakter a povahu. V takové rodině nikdy nebudou žádné problémy, protože manželé jsou na stejné vlně. Muž je v takovém páru pohodlný a milý, protože nikdo neporušuje jeho práva. Žena pečuje o rodinný krb a je připravena doprovázet svou spřízněnou duši navždy.

Trojka

V této rodině často vznikají problémy kvůli nedorozuměním. Oba se snaží myslet jen na sebe. Takové manželství je odsouzeno k věčným sporům a konfliktům, protože je vytvářeno lidmi s odlišným životním stylem a názory. Muž není připraven vnímat touhy a cíle své manželky, protože on sám a jeho svoboda jsou pro něj nejdůležitější. Žena bude vždy milovat více dětí než svého manžela, což se stane kamenem úrazu jejich ideálního vztahu.

Čtyřka

Taková rodina bude šťastná, pokud bude mít mnoho dětí, protože se stanou hlavním motivem vztahu. Muž si je v tomto vztahu jistý, že jeho rodina by měla být ve všem na prvním místě. Jeho žena je doma u sporáku a s dětmi. Je živitelkou, připravená dělat ústupky kvůli své rodině.

Pětka

V tomto manželství by mělo být všechno dokonalé, včetně vztahu, takže jakýkoli konflikt je vyřešen mírem a rozhovorem. Má však jednu nevýhodu, manželé nikdy nepřiznají, že na sebe mají nějaké nároky, takže celý svůj život žijí s odporem v duši as úsměvem na tváři.

Šestka

V této rodině musí být jedna odpovědná osoba, jinak velmi brzy takové manželství zanikne. Proto se takové rodiny zhroutí, když se spojí dva vůdci. Pokud je však někdo připraven obětovat své zásady, manželství bude trvat dlouho.

Sedmička

V takové rodině bude vládnout harmonie a vzájemná pomoc. Hlavní místo v takovém manželství zaujímá život a finanční stabilita, o kterou se oba budou snažit. Jakmile je však mísa v domě plná, manželé se uvolní a začnou si navzájem vadit, což je plné sváru a dokonce i rozvodů.

Osmička

Budou navzájem nekonečně šťastní a spokojení. Jejich loď nikdy nenarazí do vln každodenního života. Nejdůležitější je pro ně vzájemné porozumění a vzájemná pomoc.

Devítka

Nejde o dobré číslo pro dokonalé manželství. Problémy mohou nastat kvůli nedostatečné pozornosti jednoho z partnerů k druhému. Důvodem bude s největší pravděpodobností buď obchod, nebo práce, nebo nějaká jiná věc. Muž je v takovém vztahu kariérista, pro něj bude rodina vždy v pozadí. Žena bude v takové rodině nešťastná.

Diskuze Vstoupit do diskuze
145 lidí právě čte
Zobrazit další články