Tomáš Klus přiznal, že Tamara žárlí na jeho herecké románky. Hádek už má plné zuby a těší se, až vypadne z domu

Tamara Klusová se obává další případné nevěry svého manžela Tomáše. Za zavřenými dveřmi prý probíhají žárlivé hádky.

Zpěvák a herec Tomáš Klus i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Tamara Klusová to nemá se svým mužem jednoduché. Jejich vztah působil dříve velmi idylicky. Oba mají rádi přírodu a ekologii. V médiích se zmiňovali o udržitelném způsobu života, jemuž jejich rodina holduje. Poté se ovšem ukázalo, že Tomáš Klus recykluje také ženy. Jinými slovy se provalila jeho nevěra. Polygamie je jeho neřestí prý už od pubertálních let.

Role a láska

Vždy podváděl všechny přítelkyně, s nimiž byl aktuálně ve vztahu. Manželka Tamara mu jeho úlet odpustila. Ovšem jeho nevěru vyměnila za důvěru, kterou mu poskytovala. Ne nadarmo se říká, že když člověk podvede jednou, tak se to bude opakovat znovu. Vzhledem k tomu, že spolu mají manželé děti, Tamara patrně myslí na blaho rodiny a na co nejhezčí dětství potomků.

Překonat partnerovu nevěru je opravdový oříšek. Pro Tamaru muselo být těžké vybrat si mezi odchodem od lásky svého života a udržením rodiny. Nakonec otci svých tří dětí odpustila. Přesto v ní však hlodají pochyby o jeho dalších krocích, co se žen týče. Klus získal roli v primáckém seriálu Zoo, tam hraje fotografa Filipa Jandu. Role má ve scénáři také několik milostných aktů.

Žárlivá manželka

Díky účinkování ve zmíněném seriálu vzrostla Tomášova fanouškovská základna. Fanynky se jen hrnou a Tamara začíná mít neblahé tušení. Kromě toho tráví spoustu času na koncertech. Tento čas by mohl raději věnovat své rodině. Do bulvárního deníku Blesk.cz unikly zprávy o tom, že by měly mezi manželi vznikat konflikty na téma žárlení a případné nevěry.

Tomáš Klus s manželkou iZdroj fotografie: Nextfoto

Informace prozradil blízký z okruhu přátel Tomáše. Čas s rodinou se tak stále více tenčí. Herec se vrhl do natáčení nového seriálu, který nese název Zalez do spacáku. Společnost mu bude dělat dcera Josefína, která v seriálu taktéž získala svou roli. Za vysokým pracovním nasazením stojí vidina odpočinku od žárlivé Tamary. Nezbývá, než počkat na další vývoj situace.

Jaké máte zkušenosti s nevěrou?

Zdroj: VipShow
Diskuze Vstoupit do diskuze
86 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články