Dcera Tomáše Kluse touží jít ve šlépějích svého táty a daří se jí to. Zahrají si společně ve filmu

Nejstarší z hudebníkových tří dětí se potatilo a vyhrálo casting na jednu z rolí v chystaném seriálu. Poprvé si v něm Josefína zahraje po boku svého slavného otce.

Zpěvák a herec Tomáš Klus i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Zpěvák a herec Tomáš Klus (36) je nadšený z toho, že jeho devítiletá dcera Josefína si začala plnit své sny. A co víc, že se rozhodla kráčet v jeho šlépějích. Zanedlouho totiž začne dělat první krůčky své filmové kariéry. „Měla velký sen už od Bambitky, kdy se se mnou poprvé pořádně prošla světem filmu: být herečkou,“ uvedl na sociální síti hudebník. Se svou nejstarší dcerou si poprvé zahraje před kamerou v chystaném seriálu Vrať se do spacáku.

Užijeme si prázdniny na natáčení

Pro talentovanou dívku jde o úžasnou příležitost proměnit sny na skutečnost. „Ve škole se spolužáky, pančelkou a Tamarkou nazkoušeli krásné vánoční představení a touha po světě z prken tím ještě vzrostla,“ vysvětluje zpěvák s tím, že pak přišla skvělá zpráva týkající se nadcházejícího natáčení. „Druhé kolo castingu dopadlo tak, že ty dvě nádherné modré oči zaplavily slzy štěstí a radosti, a naše rodina se proměnila v partu gumových medvídků a skákali jsme do stropu. A navíc budem hrát spolu. Spolu!“ neskrýval nadšení hrdý otec.

Natáčení seriálu se má uskutečnit až během letních měsíců, ale už nyní má zpěvákova dcera řadu příznivců. Gratulace k tomu, že uspěla v castingu, se na sociálních sítích jen hrnuly. První krůčky před kamerou po boku tatínka budou pro Josefínu jistě nezapomenutelné. „Pořádně si to spolu užijeme, protože tam má docela velkou roli, a tak si užijeme prázdniny na natáčení,“ cituje reakci natěšeného písničkáře Extra.

Seriálovou roli dcera oplakala

Josefína je nejstarší ze tří dětí hudebníka. S manželkou Tamarou (35) mají ještě syna Alfréda (6) a dceru Jenovéfu (5). Když se Josefína dozvěděla, že roli v seriálu dostane, byla nadšená. „Oplakala to, takhle šťastnou jsem ji snad v životě neviděl,“ podělil se o dceřiny první dojmy z vyhraného castingového klání Klus s tím, že on sám je šťastný, protože dcera si vždy velmi přála být herečkou a teď se jí to splní.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tomáš Klus (@tomas_klus)

Zda se i zbylé děti vydají v hereckých nebo muzikantských stopách slavného otce, zatím není jasné. A přestože Klusovi jsou nadšení z rodinného života, o čtvrtém potomkovi neuvažují. „Moje hlava by chtěla mít těch dětí třeba dvacet, ale fyzicky už nechci být těhotná. Já bych chtěla jen rodit, ale to nejde. Čím víc těch dětí mám, tím víc strachu je ve mně,“ řekla serveru Super Klusová s tím, že manželé ale koketují s myšlenkou dočasného pěstounství.

Co říkáte na to, že si otec s dcerou společně zahrají?

Diskuze Vstoupit do diskuze
132 lidí právě čte
Zobrazit další články