Super pomsta nevěrnému manželovi

Manželskou nevěru můžete brát i s nadhledem. Pokud netušíte jak, inspirujte se tímto příběhem. Když nic jiného, alespoň vás pobaví.

i Zdroj fotografie: Pxhere.com
                   

Manželská nevěra. Pro někoho naprosto děsivé slovo a předzvěst katastrofy s nedozírnými následky. Prostě pohroma, možná i konec světa, nebo aspoň života takového, jaký dosud byl. Proud negativních emocí, frustrace, vzteku smutku, beznaděje. Ale pozor! Tak tomu být nemusí. Stačí se na situaci podívat z jiného úhlu a zaujmout jiný postoj. Taková dobře vymyšlená pomsta přinese úlevu a může být zdrojem pobavení a inspirace pro ostatní.

iZdroj fotografie: Pixabay.com

Manželská nevěra – konec, nebo nový začátek?

Pokud jste se právě do podobné ošemetné situace dostali, nevěste hlavu. Je-li váš vztah pevný a stabilní jako zaoceánská výletní loď, nakonec to vaše partnerství může ještě posílit. Pokud se však vaše vzájemné soužití už dlouho potácí na vlnách jako děravá bárka s potrhanou plachtou, možná bude lepší z ní vyskočit a hledat přístav v lepších vodách.

iZdroj fotografie: Pixabay

V každém případě pro vstřebání nepříjemné situace bude zapotřebí trochu času a nadhledu. K tomu pomůže i špetka inspirace. Tu přináší náš následující příběh, který se úspěšně šíří internetem. Můžete si z něj vzít příklad a vymyslet pro svou drahou polovičku pomstu s vlastním podpisem dle vlastního vkusu. A pokud po pomstě právě neprahnete, alespoň vás pobaví a zvedne vám náladu. Je to příběh o manželovi, který byl nevěrný, a jeho žena to zjistila. Napíše mu tedy dopis s nejlepší odpovědí na světě.

Inspirativní dopis nevěrnému manželovi

Můj drahý manželi,

než se vrátíš ze své pracovní cesty ke mně domů, chtěla bych tě jen dopředu varovat, že jsem měla malou nehodu. Nehodu v autě. Naštěstí vzniklé škody nejsou příliš veliké a především tě chci hned uklidnit, že já jsem úplně v pořádku. Nic se mi nestalo, takže se o mě nemusíš bát. Stalo se to takhle. Byla jsem jako každý jiný den na cestě z obchodu domů a zrovna když jsem se chystala odbočit do garáže, udělala jsem malou chybičku.

Namísto brzdy jsem sešlápla plyn. Garážová vrata se sice trochu ohnula, ale naštěstí se můj pickup úplně zastavil, jakmile dorazil k tvému novému vozu. Je mi opravdu moc líto, že se to stalo, ale protože vím, že máš velké a laskavé srdce, vím jistě, že mi odpustíš, lásko moje. Však víš, jak moc tě miluji a vážím si tě. K svému dopisu připojuji fotografii z místa nehody. Toužím po tom, abys mě znovu držel v náručí. Nemohu se tě už dočkat!

iZdroj fotografie: Newsner.com

Tvá milující manželka.

PS: Volala ti tvoje nová přítelkyně.

Diskuze Vstoupit do diskuze
85 lidí právě čte
Zobrazit další články