Když matka poprvé uviděla snoubence své dcery, nevěřila vlastním očím a vyběhla z místnosti. Za pár minut se stalo nečekané odhalení

Už když matka poprvé viděla nastávajícího své dcery, něco se jí nezdálo. Jednoho dne roztřídila stará rodinná alba a jakmile ukázala, co našla, všichni oněměli úžasem.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Během našeho života poznáme spousty lidí, ať už dobrých, nebo těch špatných. Někteří nás zklamou, jiní nás podrží, u některých budeme věřit, že s nimi zestárneme, ale za rok už v našem životě nebudou. V některých případech se to ovšem může stát i naopak. Někdo, kdo pro nás měl existovat jen na dva týdny, nám ve výsledku může změnit celý život. To se totiž stalo i v případě Eda Savitta a Heidi Parkerové. 

Nikdo neměl ani ponětí

Úplnou náhodou se seznámili v roce 2011, kdy oba dva ještě studovali vysokou školu. Edovi tehdy dělalo problém naučit se používat sušičku v novém bytě, a proto se rozhodl kontaktovat bývalého podnájemníka, kterým byla právě Heidi. Tento krátký a obyčejný rozhovor vyústil v dlouhou a neobyčejnou lásku, o čemž tehdy ani jeden z nich neměl tušení. Po prvním setkání následovalo druhé, třetí… Netrvalo dlouho a byla z toho láska jako trám. 

iZdroj fotografie: Depositphotos

Strávili spolu dlouhé čtyři roky a poté se rozhodli vzít se. V té době se jejich rodiče víceméně znali, jelikož už společně zažili několik večeří. Byla to právě matka Heidi, které po celou tu dobu vrtal v hlavě starý příběh z dovolené. Psal se tehdy rok 1997, když se obě rodiny rozhodly ve stejný čas letět na dovolenou do Bodrumu, města v Turecku. Tehdy šestileté Heidi se tam začal dvořit chlapec jménem Ed. 

Už tehdy si byli souzeni 

Děti se setkaly na pláži a po zbytek dovolené je nebylo možné oddělit. Jakmile ovšem dovolená skončila a každý se vrátil domů, nebylo moc reálné přátelství udržovat. Rodina Parkerů žila v Londýně, zatímco Savittovi žili v Sheffieldu, což není zrovna blízko. A tak jediné, co zbylo jako památka na dávné přátelství, byla společná fotografie Heidi a Eda. Matce Heidi se tento příběh neustále promítal v hlavě a když jim pár oznámil, že se budou brát, rozhodla se fotografii najít. 

iZdroj fotografie: Unsplash

Jakmile ji našla, nemohla si příběh nechat jen pro sebe, a tak se Heidi s Edem dozvěděli, že k sobě patřili již od mala. Sice byli jako malí nedobrovolně rozděleni, ale ani to jim nezabránilo si k sobě najít cestu, i když jim to trvalo víc než dvacet let. Díky tomuto odhalení nemá nikdo pochyby o tom, že ti dva pro sebe byli stvoření. Jejich svatba byla jedna z těch nejkrásnějších vůbec a my jim přejeme, aby spolu byli šťastní už napořád. 

Zdroj: Ruzs

Diskuze Vstoupit do diskuze
129 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Pokud kupujete vajíčka v obchodě, mějte se na pozoru. Pro své vlastní dobro zkontrolujte několik věcí
Události247.cz
Události247.cz
Ukrajina je jen začátek. Rusko podle historika bude pokračovat invazí v dalším evropském státě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
4 japonské cviky, které vám dopomohou k plochému bříšku za pouhé 4 minuty denně
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Neuvěřitelný příběh 1. holčičích šesterčat na světě: Šance, že se vůbec narodí živé, byla 1 ku 104 miliardám