Co o vás říká, když máte na dlani toto písmeno | DámskýDeník.cz

Zkontrolujte si své dlaně. Pokud na nich vidíte toto písmeno, patříte mezi vyvolené. Čeká vás šťastný a naplněný život

Hodně lidí si někdy prošlo obdobím, kdy strašně moc chtěli v něčem vynikat. Jestli mezi ně patříte a máte na dlani toto písmeno, máte cíl úspěšně splněný.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Za svůj život jste se na ruce podívali nejspíše nesčetněkrát, ale zkusili jste je někdy opravdu pořádně prostudovat? Pokud tak učiníte, rozhodně nepřehlédnete linie, které připomínají skoro až umělecké dílo. Každý má tyto linie jinak tvarované a už to je důvod, proč jste speciální. Existuje ovšem písmeno, které může být právě z těchto čar tvořeno, a díky němu budete ještě výjimečnější.Lidé s tímto symbolem mají nakročeno ke štěstí

To záhadné a speciální písmeno je „M“. A pokud se na vaší dlani nachází, tak se můžete zaradovat, jelikož jste nadaným člověkem. Písmeno symbolizuje mimo jiné štěstí a znamená, že jeho nositel bude vynikat v jakékoliv kariéře, kterou si zvolí, jelikož je disciplinovaný a motivovaný sám sebou. Navíc tito lidé mívají oproti ostatním extrémně silně vyvinutou intuici a dokážou okamžitě rozeznat, pokud se jim někdo pokouší lhát, podvádí je nebo je tahá za nos.


iZdroj fotografie: Flickr

Jednoduše řečeno, stačí jim jeden pohled, a mají prokouknutý charakter každého, s kým přijdou do kontaktu. Pokud jej máte na ruce, máte dost velkou šanci, že se do 40 let svého života stanete finančně zabezpečenými a úspěšnými. Váš úspěch spočívá v tom, že dokážete řešit problémy, kterým se ostatní raději vyhýbají. Lidé si hodně rychle uvědomí, že právě v tomto se na vás mohou spolehnout, a to vám dává šanci růst.

Pro praváky a leváky se význam liší

Všechny tyto informace zní skvěle a nejspíš si teď přejete, abyste po kontrole svých dlaní na toto písmeno narazili. Je ovšem velmi důležité, jestli se nachází na ruce, se kterou píšete. Jestliže jste pravák, tak budete chtít mít M na levé ruce. Tam totiž odhalí váš osud, osobnostní rysy a povahové plusy. Pro leváky platí to samé obráceně, budou jej chtít najít na pravé ruce.


iZdroj fotografie: Freepik

Jestliže jste jej objevili na ruce, se kterou píšete, tak budete nejspíše trochu zklamaní, značí to totiž smůlu. Záleží ovšem na tom, zda věříte na palmistiku. Lidé z tohoto oboru totiž tvrdí, že ono záhadné písmeno má na rukou vlastně každý, jen u někoho nejde až tolik vidět. To by vlastně celou teorii o výjimečnosti vyvracelo, ale je dost možné, že většina lidí má na dlaních spíše nedokončené M.

Zdroj: Hellogiggles

Diskuze Vstoupit do diskuze
59 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 746 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná