Pět nejhorších znamení zvěrokruhu, která by měla být potrestána za činy z minulého života aneb Boží mlýny melou pomalu, ale jistě

Naše osobnosti o nás říkají hodně, a tak astrologové mohou mít velmi analyticky určené osobnosti, na základě dvanácti znamení zvěrokruhu.
i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Bez ohledu na to, jak moc se snaží, někteří lidé prostě nemohou zadržet svůj hněv a frustraci. Někteří, když se hněvají, z toho udělají boj, zatímco v nejhorších případech, někteří dokonce začnou plánovat vraždu. Abychom vám pomohli být si vědomi, kteří lidé jsou špatní, přinášíme vám seznam znamení zvěrokruhu, kteří jsou nejvíce zlí, a dalších, kteří jsou jen mírně nebezpeční.Nejhorší je Štír

Štír je jedovaté zvíře, které neváhá kohokoliv bodnou, kdykoliv má chuť. A podobně jsou na tom i lidé narození ve znamení štíra. Toto znamení je extrémně zlé a mazané. Mohou ve své hlavě vytvořit ty nejsložitější plány, jak zničit někoho, kdo se jim nelíbí nebo jim něco provedl.


iZdroj fotografie: Unsplash

Na druhém místě je Lev

Udělají cokoliv, aby upoutali pozornost, kterou chtějí. Jejich škodlivá mysl může vymyslet několik způsobů, jak hrát nečistě a házet svým protivníkům klacky pod nohy, a to velmi vážným způsobem. Lvi také nezahodí žádnou šanci, která by jim mohla pomoci v tom, stát se slavným, i kdyby to znamenalo, že musí někoho zabít.

Třetí nejhorší je Panna

Panny využívají své schopnosti analyzovat, když mají vymyslet nějaký plán, který má potlačit ostatní. Jsou dvojí tváře a velmi povrchní. Přinutí vás věřit, že jsou opravdu milí a dobří, zatímco vás plánují shodit a ponížit.

Další je Beran

Mají ohnivou osobnost. Jsou přirozeně velmi defenzivní, pokud je někdo proti nim, a nenechají nikoho, aby po nich šel. Berani nesnáší, když jim někdo krade pozornost, bez ohledu na to, zda je lepší, než oni. Vymyslí nejdokonalejší plán pomluvy, aby svého protivníka vyřadili ze hry.


iZdroj fotografie: Unsplash

A na pátém místě je Býk

Býci se rodí tvrdohlaví a bezohlední. Nelze je brát na lehkou váhu. Býci jsou velcí zločinci, kteří se nebojí vyzkoušet nejnebezpečnější taktiku, která může být škodlivá nejen pro ostatní lidi, ale také pro ně samotné.

Kozoroh

Jsou chladní, brutální a docela vypočítaví. Okamžitě budou vědět, jestli něco není v pořádku, nebo jim hrozí nějaké nebezpečí. Jsou hodně zlí a nebezpeční.,

Vodnář

Jsou klidní, uvolnění a kreativní, ale pokud se rozhněvají, jejich zlá stránka je vážně ohrožující. Jejich úzkostný stav mysli může vyvinout ty nejhorší plány, což je bohužel vylepšeno jejich kreativní myslí. Nebudou odpočívat, dokud se nepomstí.


iZdroj fotografie: Unsplash

Blíženci

Blíženci jsou lidé milující zábavu, kteří dávají přednost lidem kolem sebe, nenapadlo by jim dokonce někomu ublížit. Pokud se však někdo pokusí ublížit jim, jsou schopni se jim velmi nehezky pomstít.

Rak

Raci bývají citliví a většinou jsou to zastánci míru. Pokud se však dostanou do nějaké nepříjemné situace, vymyslí plán, který by od nich nikdo nečekal.

Střelec

Střelci jsou lidé, kteří přemýšlí pouze nad nějakým dobrodružstvím. Každý je rád v blízkosti střelců, protože se díky nim skvěle uklidní. Většinou jsou ale dominantní, což zavání zlým chováním.

Ryby

Ryby se pokoušejí ze svého života odstranit veškerou negativní energii. Věří v mír a v žádném případě se nesníží k vymýšlení nějakých hrozných plánů. Ale pozor! Nebudou milí, pokud je někdo zradí.


iZdroj fotografie: Unsplash

Váhy

Řídí se zejména pravidlem rovnováhy. Jen stěží najdete váhu, která by byla hrubá nebo zlá. Většinou si všechno zlé jen pomyslí, ale neřeknou to nahlas. Pokud ale někoho, ve znamení vah rozzlobíte, řekne vám to, co si od srdce myslí a vy na to už jen stěží zapomenete.

Zdroj: Times of India

Diskuze Vstoupit do diskuze
147 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 712 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Porcování melounu nikdy nebylo jednoduší. Jediný správný postup, při kterém nebudete celí ulepení a nezašpiníte kuchyň
Události247.cz
Oblíbené turistické destinace Čechů trápí požáry, vyžádaly si i několik obětí
JakZdravě.cz
Pozor na riskantní kombinace nejčastějších léků a doplňků stravy, které nikdy nesmíte polknou společně
VědaŽivě.cz
Fungování mozku dokazuje, že jsme schopni čehokoli. Proč přesto nejsou naše možnosti neomezené?