Muž chtěl být pohřben se svými úsporami, jeho žena na něj vyzrála

Mnozí lidé mají skutečně neobvyklá přání, která se týkají jejich pohřbení. Tento muž si přál, aby ulehl do hrobu společně se svými úsporami. Jeho manželka to nechtěla připustit a tak vymyslela zajímavou lest
i Zdroj obrázku: Pixabay.com
                   

Jeden muž pracoval a celý život šetřil peníze. Byl to skutečný mamonář a tolik miloval svoje peníze, že si přál, aby se všemi byl pohřben, až nastane jeho čas. Jeho žena mu slíbila, že mu přání splní. Žena měla všechny jeho úspory vložit do krabice a společně s mrtvým tělem pohřbít. iZdroj obrázku: Pixabay.com

Muž měl netradiční přání

Jak žena slíbila, tak také udělala, i když malou lstí

Žena mu přísahala a pak přišel ten den, kdy zemřel. Muž byl již v rakvi a manželka seděla vedle svého nejlepšího přítele, který ji přišel podpořit v této těžké chvíli. Když celý obřad skončil, těsně předtím, že hrobníci uzavřeli rakev, jeho manželka zakřičela, ať ještě chvilku počkají. 

iZdroj fotografie: Pixabay

Žena mu ho splnila, ale…

Poté vytáhla malou krabičku a položila ji na svého zesnulého manžela. Přítel se nestačil divit. Myslel si, že se žena úplně zbláznila, když chtěla všechny peníze opravdu vložit k manželovi do hrobu. Její kamarád neměl její manžela příliš rád, protože o něm tvrdil, že je lakomý. 

Jeho žena odvětila, že přeci slíbila mu přání splnit, a to také dodržela, protože byla příkladným křesťanem, který nelže. Její přítel opravdu věřil, že do rakve chtěla vložit každý cent, který si její manžel schoval.

iZdroj obrázku: Pixabay

Reakce ženy byla k nezaplacení. Shromáždila veškeré peníze, vložila si je na účet a napsala manželovi šek. Svoje peníze tak měl u sebe a žena nepřišla o žádné dědictví.

Lidé s sebou chtějí do hrobu různé předměty

Tento muž nebyl jediným, který si s sebou chtěl něco vzít do posmrtného života. Pro někoho to může být oblíbená kniha, plyšák z dětství nebo i herní konzole. V dnešní době se ale může stát, že hrob bude vykraden a předmět již nebude součástí tohoto rituály. 

iZdroj obrázku: Pixabay.com

Někteří vykradači hrobů navíc berou lidem z úst jejich zlaté zuby, neváhají vzít ani šperky nebo dokonce oblečení mrtvého. Nezanechávají za sebou stopy, dokonce se může stát, že po loupeži vyleští náhrobek nebo se postarají o jeho okolí. Existují lidé, kteří hroby vykrádají za vědeckým účelem. 

100 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 5671 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Jak správně vařit vejce na všechny jednotlivé způsoby tak, aby byla pokaždé naprosto famózní
Události247.cz
Národní rozpočtová rada hovoří o možné potřebě zvýšit daně
JakZdravě.cz
Nové mutace koronaviru a co je opravdu nezbytné o nich vědět
VědaŽivě.cz
Mozek jako součást těla zná každý z nás. Co ale bylo podnětem k jeho rozvoji, skoro nikdo neví