Manželka mě po pěti letech manželství opustila. Odešla s mužem, kterého potkala na internetu a já zůstal s dcerou sám

Když mu manželka oznámila, že se chce rozvést, přišlo to jako blesk z čistého nebe. Přestože odjela za svým milencem do ciziny, muž doufá, že se nakonec k rodině vrátí.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jakmile není v manželství jeden z partnerů spokojený, bývá to začátek konce. Obzvlášť když vázne komunikace a ten druhý nemá ponětí, že je něco špatně. Své o tom ví i čtenář DámskéhoDeníku Pavel K. z Ústí nad Labem. Hodně pracoval, aby dobře zabezpečil rodinu, ale nevšiml si, že se mu manželka pomalu odcizuje. Teď marně zpytuje svědomí, kde se stala chyba. „Žena mi po pěti letech manželství utekla a já jsem zůstal s dcerou sám,“ napsal nám do redakce.

Kamioňák se týdny neukázala doma

S manželkou se seznámil už na střední škole. Dlouho spolu chodili a nakonec se vzali. Když se jim dva roky po svatbě narodila dcera, byli nejšťastnějšími rodiči na světě. Aby se pan Pavel dobře postaral o svoji rodinu, hodně pracoval. Jezdil s kamionem po celé Evropě a slušně vydělával. Jenže to také znamenalo, že se někdy neukázal doma i tři týdny v kuse. „Žena chtěla zůstat doma. Když vypadl její příjem, musel jsem hodně dřít, aby se nemusela v ničem omezovat,“ uvedl čtenář.

smutná žena

„Měla jsem pocit, že mě manžel po celou dobu vztahu dusí.“ Až po rozvodu zjistila, že se spletla

Domníval se, že má skvělé manželství. Že by jeho žena mohla být nespokojená, ho nenapadlo. „Když jsem přijel domů, pomáhal jsem s dcerou, dělal nezbytné opravy, chodili jsme společně nakupovat, vařil jsem nám. I náš milostný život byl v pořádku. Tedy alespoň jsem si to myslel,“ svěřil se pan Pavel. Jenže jeho manželce zjevně nevyhovovalo, že je často mimo domov. „Občas si trochu postěžovala, ale neměl jsem pocit, že je to vážné,“ dodal čtenář.

Našla si nového muže na internetu

Jenže se mýlil. Frustrace ženy rostla, a tak se poohlédla po partnerovi jinde. „Za mými zády a za moje peníze si vytvořila nový život. A víte s kým? S chlapem z internetu, který žije na druhém konci Evropy. Navíc je o patnáct let starší. To nemůžu přenést přes srdce,“ stěžuje si pan Pavel. Týdny pomalu nejedl a nespal, když mu žena oznámila, že je konec. „Pohádali jsme se. Nechápu, proč to nechala dojít tak daleko. Kdybych tušil, že ji to tak trápí, klidně bych změnil práci. Mohli jsme manželství zachránit,“ dodal.

Mladý manželský pár se hádá iZdroj fotografie: Freepik

Později mu došlo, že když žena byla v létě na dovolené v Itálii, byla u svého milence. „Pracoval jsem, a tak dceru dala na hlídání své matce a odjela za ním sama. Byl jsem slepý, že jsem to neviděl dřív,“ uvedl pan Pavel. Rozvádět se ale na rozdíl od manželky nechce, zřejmě v koutku duše doufá, že se mu nakonec vrátí. „Zůstal jsem sám s tříletou dcerkou a nevím, co budu dělat. Teď mám dovolenou, ale musím změnit práci, abych se o ni mohl starat. Ale popereme se s tím,“ řekl odhodlaný otec.

Co si myslíte o tom, co nespokojená žena udělala?

Diskuze Vstoupit do diskuze
94 lidí právě čte
Zobrazit další články