Manžel od ní odešel v 8. měsíci těhotenství. Nepochopitelné rozhodnutí

Ne vždy v životě vše vyjde podle představ. Ukázkou je i muž, který se rozhodl opustit svou ženu. A to v době kdy byla těhotná a doslova pár týdnů před porodem.

i Zdroj fotografie: pixabay
                   

Otěhotněla po 5 letech snažení. První polovina těhotenství probíhala na první pohled harmonicky, oba partneři se na vytouženého potomka těšili. Pravdou však bylo, že počátek těhotenství doprovázely silné nevolnosti, od které pomohly zmírnit pouze infuze. V dalších měsících napětí mezi oběma partnery výrazně vzrostlo. Manžel se postupně choval stále divněji. To vyvrcholilo v polovině 8. měsíce, kdy nepřišel domů. Jaký byl důvod?

iZdroj fotografie: Pixabay
Manžel ženu opustil

Nepochopitelné rozhodnutí

Po celé těhotenství představovala rodina i přátelé značnou oporu. Tu potřebovali oba partneři, vzájemné ochladnutí její muž, který si držel stále větší odstup, v následku náročného těhotenství energie na jakékoliv intimnosti příliš nezbývalo. To se stupňovalo úměrně s rostoucím bříškem. Tehdy začal muž brát v práci stále více přesčasů.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Nepochopitelné rozhodnutí

Vzájemné odloučení vyvrcholilo v momentě, kdy se z práce nevrátil. Po několika nepřijatých hovorech své značně rozrušené partnerce zavolal, aby jí oznámil, co se ve skutečnosti děje. „Na dítě nejsem připravený,“ zněla jeho slova. Své rozhodnutí dále vysvětlil tím, že již někoho potkal a zamiloval se.

Do domova, kde již proběhla řada potřebných příprav na příchod dítěte, se od té chvíle vrátil pouze jednou, aby si vyzvedl své věci a vydal se vstříc svému novému životu, jemuž dal přednost. Své silně šokované a zklamané ženě přesto vzkázal, že si přeje být u porodu a rád by se svým dítětem zůstal v kontaktu. To rázně odmítla.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Nepochopitelný krok

Svou dceru, která zanedlouho přišla na svět, se rozhodla vychovat s pomocí rodiny a příbuzných. Od jejího narození uplynuly již více než 2 roky, mezitím ji její otec spatřil pouze čtyřikrát.

Podobně nelehký osud potkává stále větší množství žen. Řada z nich se o své zkušenosti rozhodla podělit s ostatními v rámci sociálních sítí. Ty přinášejí lidem s podobnými starostmi vzájemnou podporu a naději, že v dané situaci nejsou sami. 

iZdroj fotografie: pixabay.com
Nikdo nechápal, proč to udělal
Diskuze Vstoupit do diskuze
62 lidí právě čte
Zobrazit další články