Po nebezpečné nehodě přišla o půlku obličeje. Čekala, že ji přítel opustí, on se však rozhodl udělat něco jiného

Indická lovestory dojímá každého čtenáře. Netušila, jak bude reagovat. až ji uvidí po tom, co přežila svou vlastní smrt.

Autonehoda dvou aut i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Zářivý příklad toho, že na vzhledu nezáleží. Na sociálních sítích jsou často publikována videa, kde zástupci zejména mladší generace sdílejí své požadavky na ideálního partnera. Ostatní uživatelé tak vnímají osobní preference v podobě nejrůznějších typů postav, barev vlasů a očí, ale také velikosti pozadí nebo svalů. Až poté přicházejí na řadu lidské vlastnosti a psychika.

Pravá láska

Pravá láska je však mnohem víc. Je to jiskra mezi dvěma lidmi, kteří se jednoduše vzájemně přitahují. Fyzická přitažlivost je jedna věc, avšak psychologická kompatibilita ta druhá. Každý jednou zestárne, bude mít vrásky, pravděpodobně pleš a nějaká ta kila nahoře. Málokomu ale zůstane mladý duch a laskavost. Takový člověk by měl být vaší prioritou na cestě životem.

Příběh nekonečné lásky z Indie vhání slzy do očí. Muž jménem Jai potkal ženu Sunithu již v pubertálních letech. Sám říká, že se do ní na první pohled zamiloval. Byla to hned láska jako trám. Tehdy však ještě jednostranná. Později spolu začali trávit volné chvíle. Jai se však příliš styděl na to, aby dal Sunithě najevo své city. Nikdy se dostatečně nevyjádřil. Po promoci se jejich cesty rozešly.

Indická lovestory

Do kontaktu se dostali opět později přes sociální sítě. Sunitha Jaie dokonce pozvala na svou narozeninovou oslavu. Zhruba v této době se stala obětí dopraví nehody. Utrpěla těžké popáleniny a její obličej byl znetvořen. Jai na nic nečekal a spěchal za Sunithou do nemocnice. Tam se chopil své šance a požádal ji o ruku. Příběh tohoto zasnoubení je opravdu originální.

Jai byl Sunithě i nadále velkou psychickou podporou. Stal se z nich plnohodnotný manželský pár. Jai o své ženě řekl: „Po nehodě a tom pekle, kterým si musela projít, vyšla na povrch její skutečná krása. Miluji ji takovou, jaká je, a navždy budu.“ Manželům se narodila dcera, a poté syn. Příběh jejich lásky ukazuje lidem po celém světě, co je na partnerství to opravdu důležité.

Co podle vás znamená pravá láska?

Diskuze Vstoupit do diskuze
91 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články