Netušil, kam jeho matka každý Štědrý večer mizí. Po její smrti mu přišel objasňující dopis

Susan po několik let skrývala jedno dojemné vánoční tajemství před celou svou rodinou. Zvědavé otázky utišil až dopis, který obdržel syn po její smrti, od neznámého odesílatele.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Na Vánoce obvykle tráví rodinní příslušníci většinu času pospolu. Nikterak jinak tomu nebylo ani v rodině Dorrohiových. Pak Johnny založil s postupem času své vlastní rodinné zázemí. Když mu zemřel otec, každé Vánoce zval svou maminku Susan k sobě. Každý rok to však mělo jeden záhadný háček. Jeho matka na každý Štědrý den zmizela na pár hodin neznámo kam. Johnnyho rodina jí kladla otázky, ale nikdy jim nebyly zodpovězeny. Vše se objasnilo až po její smrti, kdy přišel překvapivý dopis.

Zodpovědná a organizovaná žena

Matka Johnnyho Dorroha Susan byla třiašedesátiletá velmi pečlivá žena. Na rozdíl od mnoha jiných lidí nikdy nečekala na nákup vánočních dárků až do zimních měsíců. Občas je všechny sehnala už v srpnu. Na Štědrý den se tedy nemusela ničím stresovat. Neměla tudíž žádný důvod svou rodinu každoročně na pár hodin během Štědrého dne opouštět. Zejména její syn byl z toho vždy až nepříčetně zmatený. Vypověděl, že si vždy zamumlala pod nosem něco o povinnosti a poté zmizela neznámo kam.

Zveřejnil(a) Macrayla Evans dne Pátek 16. prosince 2016

Teprve matčina smrt objasnila Johnnymu neznámá zmizení. Dostal totiž dopis od muže jménem Robert. Ukázalo se, že Robert je bývalý známý jeho matky. Po přečtení dopisu si uvědomil, že mezi nimi bylo něco víc než pouhá známost. Pokud však pomýšlíte na romantický poměr, tak tuto myšlenku hned zažeňte. Susan vždy mizela ve stejnou dobu, jako by měla přesně stanovený čas svého odchodu. Trvalo to pouze pár hodin a potom se vrátila, jako by se nic nestalo. Rodina si tuto absenci vysvětlovala dokupováním posledních vánočních dárků.

Neznámý odesílatel dopisu

Ukázalo se, že Johnnyho matka skrývala před svou rodinou jedno velké dojemné tajemství. Susan musela na každé Vánoce splnit jeden velmi důležitý úkol. Celé ty roky totiž chodila k Robertovi domů, převlékala se za Santa Clause a rozdávala dárky jeho dětem. Johnny po přečtení dopisu nemohl zadržet slzy. Jednoduše nemohl uvěřit, jak dobrou věc před ním jeho matka roky skrývala. Věděl, že Susan byla úžasná žena, ale že skrývá tak vzácné tajemství, by nenapadlo snad nikoho.

iZdroj fotografie: Pexels

V psaní stálo: „Milý Johnny, chci, abyste věděl, jak moc si já i moje rodina vážíme všeho, co pro nás Vaše matka v průběhu let udělala. Každý Štědrý večer přišla k nám domů převlečená za zimního skřítka, aby našim dětem darovala Vánoce, které jsme jim my nikdy nemohli dát. Přinesla jim boty, trička, kalhoty, hračky a sladkosti. Vím, jak moc Vám musí maminka chybět, stejně jako nám. Jen jsem chtěl, abyste věděl, co pro nás udělala. S láskou, Robert, Nellie a děti.“

Jak byste reagovali na takové psaní?

Zdroj: Newsner

Diskuze Vstoupit do diskuze
75 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla