Jak se dostat zpátky do života po těžkém rozvodu

Odloučení od manžela nebo partnery je pro bolestivý krok nejen pro ženy, ale také pro muže. I když je smutek přirozeným pocitem, je důležité, aby se po rozvodu neotřásla sebeúcta.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Christopher Hopkins, který je americkým image konzultantem, dokázal Heather uzdravit z jejího rozchodu a výsledek byl působivý. Určitě jste slyšeli o tom, že pokud si žena výrazně upraví své vlasy, jedná se o životní změnu. Může to znamenat rozchod, ale také výrazné snížení hmotnosti nebo jiný důležitý milník v životě. 

Hopkins je známý také na YouTube a provádí proměny žen, které nechali muži odejít

Ve 48 letech prošla Heather obtížným rozvodem, kterému předcházelo mnoho problémů. Po několik letech manželství byl pro ní rozvod traumatizujícím utrpením, kvůli kterému ztratila hlavně sama sebe. Stejně jako Vicky, která se rozhodla, že po rozchodu radikálně změní svůj vzhled. Hopkins je skvělý právě v dávání naděje těm, kteří už ztratili důvěru ve své silné stránky. 

iZdroj fotografie: Pixabay
Rozvod nemusí být procházka růžovou zahradou

Hopkins s Heather dokázal velký zázrak. Žena, která měla dlouhou, hustou, šedou hřívu se proměnila v zářivou a na první pohled mnohem mladší dívku. Její vlasy skončily ostříhané a tónované, aby jim dodaly lesk. Aby Hopkins vnesl do její tváře více světla, zvolil světle hnědý odstín na kontury jejího obličeje. Dnes je z Heather jiný člověk a její proměna je velkým úspěchem hlavně pro ni samotnou. 

Pomáhá ženám získat zpět sebedůvěru

Hopkins je slavný právě proto, že přináší některé fyzické transformace, které jsou velmi působivé. Ženy zaujmou na první pohled. Dedra, která přišla o syna kvůli rakovině pankreatu, patří mezi ně. Jeho cílem je obnovit sebedůvěru ženám, které ji ztratily. Prošly těžkým obdobím a některé se dostaly na vedlejší kolej a raději se staraly o ostatní. Výsledkem je jeho velký úspěch mezi takovými ženami. 

Stačí nový účes, barva vlasů a několik tahů štětcem nebo řasenkou a ženy si mohou posílit morálku a ocenit to, co vidí v zrcadle. Znovuzískání sebevědomí a naučení znovu se mít ráda je práce, která je velmi časově náročná a začíná péči o sebe. 

Denně musíme zvládnout každodenní problémy a také všechna omezení, a následně se stresujeme, když něco nestíháme nebo se nám něco nepovedlo. Lidé mají tendenci být zahlceni povinnosti a tento životní styl je na úkor vlastního pohodlí. Zapomínáme ale, že aby bylo možné dlouhodobě ze sebe vydávat to nejlepší, je v první řadě nutné pěstovat okamžiky, aby se vám dařilo. 

iZdroj fotografie: Pixabay
Dostat se zpět do života je někdy těžké

Dopřejte si čas sami pro sebe a dělejte jen věci, které vás baví a u kterých si odpočinete. Odpočinkové aktivity by měly být součástí vašeho života, aby bylo možné najít rovnováhu a relaxovat tělo i mysl. Můžete sportovat, nakupovat, meditovat nebo navštívit kosmetiku či kadeřnictví. Uvědomte si, jaké to ve skutečnosti je, starat se pouze sám o sebe a najděte činnost, která vám bude dělat radost. Věnujte si pravidelně čas, nejlépe jednou denně. Okolí pozná, že jste viditelnější vyrovnanější a šťastnější, pokud se nebudete jen honit za kariérou a čistou domácností.

Diskuze Vstoupit do diskuze
94 lidí právě čte
Zobrazit další články