Dlaň jako zrcadlo budoucnosti. Každý má jednu vzácnou čáru definující životní osud

Výklad z dlaně pochází ze starověké Asie a zvláště v dnešních dnech je populární po celém světě. Je to způsob, jak odhalit osud a osobnost člověka pomocí jeho čar na dlaních.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Nejdříve bychom si měli říct, ze které ruky se má správně číst. Obvykle se volí pravá ruka. Předpokládá se totiž, že představuje jak přítomnost, tak budoucnost a pomocí času a zkušeností se může měnit. Levá ruka představuje spíše minulost a rysy, se kterými jste se narodili. Dříve se věřilo, že ženám se má budoucnost věštit z levé ruky a mužům z pravé. My dnes ovšem genderové rozdíly odložíme a budeme počítat se čtením z pravé ruky (pokud nejste levák).

Linie lásky

Tato linie se táhne přes ruku přímo pod prsty. Obecně platí, že čím delší a rovnější je, tím lepší to pro vás bude. Odráží vaše reakce, pocity a emoční kontrolu v lásce. Pokud ji máte krátkou a přímočarou, nemáte moc zájem o lásku či milostné vztahy. Dlouhá naopak značí, že budete úžasným partnerem, který je romantický a chápavý.

Linie osudu

Tato linie se také nazývá kariérní linií. Táhne se od zápěstí k prostřednímu prstu a prozradí vám, jaké bude vaše štěstí a kariéra. Pokud je jednotná a tlustá, znamená to, že vám ke štěstí stačí jedna práce, ve které se postupně vyvinete a budete v ní profesionální. Přerušovaná naopak značí, že uvítáte jakoukoliv změnu, díky čemuž se mnohému naučíte, ale nikdy žádnou profesi vyloženě „nepokoříte“.

iZdroj fotografie: Unsplash

Linie života

To je ta linie, která se táhne okolo palce. Obvykle připomíná tvar oblouku. Zde také platí pravidlo „čím delší, tím lepší“, ale ne z toho důvodu, jak by se mohlo zdát. Délka vám neřekne, jak dlouho budete žít, ale odráží vaše zdraví a fyzickou vitalitu. Pokud se nachází blízko palce a má malý úhel, že skoro oblouk nepřipomíná, tak to může značit častou únavu a potřebu vašeho těla začít více cvičit.

Linie moudrosti

Tato linie má obvyklé místo začátku mezi ukazováčkem a palcem, nachází se pod linií lásky a táhne se na druhou stranu dlaně. Obvykle se zdá, že dělí dlaň na polovinu. Odráží vaši mentalitu a osobnost. Většinou je spojená s linií života, pokud ovšem ne, tak to znamená, že se umíte rychle přizpůsobit změnám.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Manželská linie

Je obvykle velmi krátká a nachází se nad linií lásky pod malíčkem, táhne se maximálně k prsteníčku, dál ne. Je naprosto běžné, že někteří mají více manželských linií pod sebou. Pokud manželskou linii nemáte, může to být tím, že jste ještě mladí (časté je to u lidí pod 20 let) a nebo prostě tím, že o milostné vztahy nejevíte moc zájmu.

Zdroj: Allure

Diskuze Vstoupit do diskuze
74 lidí právě čte
Zobrazit další články