Spojte své dlaně k sobě a věnujte pozornost jednomu malému detailu. Poodhalí vaší budoucnost, zda jste zatraceni, či dítě štěstěny

Možná už někdo z vás byl u nějaké věštkyně, která mu spoustu věcí vyčetla z dlaní. Něco podobného můžete udělat i vy sami doma.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Je známo, že ruce člověka toho o něm mohou hodně napovědět. Mimo jiné i to, jací jste například v lásce nebo přátelství. A i když můžete tvrdit něco jiného, vaše dlaně o vás stejně řeknou pravdu. Je jednoduché se naučit rozpoznat, co vaše dlaně říkají o vás nebo o druhých.

Hlavní čára na dlaních je spojená

Pokud máte vy nebo váš partner své hlavní čáry na dlaních utvořeny do jedné linie, máte opravdu štěstí. Když už si s někým něco začnete, myslíte to vážně a nějaké úlety na jednu noc vám nic neříkají.

iZdroj fotografie: Se souhlasem Daniil Shubin

Vlastně celý svůj život doufáte, že najdete svoji pravou lásku a opravdu těžce nesete případný rozchod. Jste rozumní lidé, z nichž charisma jen srší, a opravdu vám záleží na názoru ostatních.

Levá čára je níž než pravá

Pokud je daná čára na levé ruce níže než na ruce pravé, znamená to, že dáváte přednost staršímu a zkušenějšímu partnerovi, jenž už má něco zažitého a je rozumný. Jste skvělí v lásce, milujete romantiku a nezajímá vás, co si o vašem vztahu myslí ostatní lidé. Často posloucháte svůj šestý smysl, který se jen málokdy mýlí.

iZdroj fotografie: Se souhlasem Daniil Shubin

Levá čára je výše než pravá

Jste osobou, která se příliš nehrne do vážného vztahu a vlastně lásku ani nepovažuje za tu nejdůležitější součást života. Když už se ale rozhodnete vybrat si někoho na celý život, bude to určitě osoba mladší než vy anebo bude jiné národnosti. Milujete očima a máte vysoké sebevědomí. Jste cílevědomý a nezávislý člověk.

iZdroj fotografie: Se souhlasem Daniil Shubin

Nyní již víte vše pro to, abyste se dozvěděli, jaký je váš potenciální partner v lásce. Ne vždy se dozvíte přesně to, co byste chtěli slyšet. Je však lepší dozvědět se to hned než až po určité době vztahu.

Zdroj: Brightside, Times of India

Diskuze Vstoupit do diskuze
126 lidí právě čte
Zobrazit další články