Dlaně jako otevřené dveře do budoucnosti. Pokud máte na ruce jednu vzácnou linii, čeká vás mimořádný život

Jde o nejběžnější metodu věštců, ale zkuste si sami zjistit, jaký bude váš život. Podívejte se na svojí ruku, a podle druhu čáry zjistěte váš osud.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Čtení osudu z dlaně je nejběžnější způsob, jak věštci poznají vaši budoucnost. Podívejte na na svoji dlaň a přečtěte si budoucnost sami. Zjistíte, jaký bude váš život a některá znamení vás mohou dokonce varovat před problémy.

Čára srdce

Vede od malíčku k ukazováčku, pod úrovní prstů. Může vám prozradit zdraví vašeho srdce, a také jak se vyvíjí váš emocionální život. Čím víc je čára zakřivená, tím více jste romantičtí a emotivnější. Pokud je čára rovná a pevná, jste emočně vyrovnaní.

iZdroj fotografie: Pixabay

Čára života

Čára života vede od zápěstí k ukazováčku. Neřekne vám, jak dlouho budete žít, ale spíše jaký bude váš život. Jestliže je váš život plný stresu nebo máte zdravotní či duševní problémy, bude vaše čára tenká, a někdy i přerušovaná. Naopak pokud je silná a hluboká, je a bude váš život dlouhý a šťastný.

Čára hlavy

Začíná téměř na stejném místě jako čára života a táhne se středem dlaně až k jejímu okraji. Představuje váš duševní stav. Může o vás prozradit vaši inteligenci, kreativitu a intuici. Krátká čára naznačuje, že jste vytrvalí a rychle řešíte vzniklé problémy. Dlouhá čára o vás zase říká, že jste soustředění a vše si důkladně promyslíte, než dojdete k závěru. Rovná čára o vás vypovídá, že máte analytické myšlení, a pokud je zahnutá, jste zřejmě tvůrčí a umělecká osobnost.

iZdroj fotografie: Pixabay

Čára bohatství

Začíná u malíčku a vede směrem k dlani, kde většinou i končí. Už podle názvu vám je asi jasné, že vypovídá o vaší finanční situaci. Pokud čáru vidíte velmi výrazně, máte štěstí, můžete očekávat bohatství. Přerušená čára vás může varovat před většími problémy. Zakřivená vám prozradí, že vydělat jmění vám dá trochu práce, ale budete se mít dobře.

Čára osudu

Osud vyčtete z čáry, která vede středem vaší dlaně. Zkušený věštec dokáže vyčíst, co děláte a jak to ovlivňuje vaše okolí, a také vaše postavení ve společnosti. Hluboká čára naznačuje, že osud ovlivňuje váš život více než vaše počínání. Naopak tenká čára říká, že jste strůjcem svého štěstí a osud vám může být lhostejný. Přerušená čára vás může varovat před nečekanou událostí.

Zdroj: Times of India

Diskuze Vstoupit do diskuze
137 lidí právě čte
Zobrazit další články